CZK

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS

Produkty LR se prodávají výhradně prostřednictvím Členů a parnerů LR  a nejsou možné k zakoupení v obchodních řetězcích. Prosíme o vyplnění formuláře níže.  Budeme Vám  kontaktovat a pomůžeme  vám najít ty správné produkty. 

JSME německá firma přímého prodeje založena v roce 1985 se sídlem v německé, Ahlenu, kde je soustředěna převážná část výroby a distribuce. V současnosti působíme ve více jak 29 zemích světa s více jak 1200 zaměstnanci připravenými podpořit každého LR partnera. Společně s více jak 300 000 nezávislými LR partnery měníme a zlepšujeme životy miliónům zákazníkům. Průběžným otvíráním nových trhů je zaručen soustavný růst společnosti celosvětově. Za své více jak 35 leté úspěšné působení na trhu vděčíme jasné vizi a hodnotám, které nás stále naplňují.

JSME Již více jak 18 let experty na Aloe Vera a jedni z největších výrobců produktů obsahující Aloe Vera na světě. Aloe Vera je díky mnoha účinným látkám skutečným multi-talentem. Dužina nacházející se uvnitř listů obsahuje více než 200 životně důležitých látek. Navíc posiluje biologickou dostupnost důležitých živin, díky čemuž tělo lépe přijímá vitamíny. 

Aktuální katalog

Přečtěte si jako první, co je nového

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.