CZK

FABERLIC

Nákup bez registrace.

Registruj se na slevu produktů

Společnost Faberlic

Faberlic je největší ruská společnost na trhu přímého prodeje, výrobce unikátní patentované kyslíkové kosmetiky, která dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky. V sortimentu Faberlic je také celá škála přípravků pro péči o pokožku a vlasy, exkluzívní francouzská parfumerie, dekorativní kosmetika, produkty pro domácnost a zdraví, dětské, dámské a pánské oděvy, prádlo, doplňky a obuv. V roce 2016 společnost začala aktivně spolupracovat s ruskými módními návrháři, velvyslanci obchodní značky se stávají vedoucí ruské divadelní, filmové a estrádní hvězdy.

V roce 2003 společnost vstoupila na mezinárodní trh, dnes obchoduje ve 42 zemích, zastoupení Faberlic byla otevřena ve 20 zemích. V Rusku se společností spolupracuje více než 1 milión Konzultantů. Produkty Faberlic denně používá kolem 8 miliónů spotřebitelů!

Společnost vyrábí více než 8 000 položek produkce, má 32 ruských a zahraničních patentů, je ve světovém žebříčku TOP 100 parfumerních a kosmetických společností, v RF a SNS patří do trojice lídrů na trhu přímých prodejů, ve světovém žebříčku společností přímých prodejů zaujímá 33. místo podel výsledků roku 2018 (podle verze DNS).

Faberlic má vlastní výrobu založenou na evropských standartech kvality a vybavenou nejpřednějším a ekologickým zařízením, automatickými linkami na výrobu, porcování a balení kosmetické produkce. Podle úrovně potencionálních kapacit a měřítku výrobních ploch závod Faberlic patří mezi největší kosmetické podniky Ruska.

Vývoj a výroba kosmetiky Faberlic odpovídá požadavkům standardů kvality

Systém řízení kvality ve vztahu k vývoji, výrobě a dodávání dekorativní kosmetiky odpovídá požadavkům mezinárodního standardu ISO 9001.

Hodnocení bezpečnosti produkce Faberlic se provádí metodami In Vitro a zkouška na zvířatech se neprovádějí.

Společnost Faberlic je členem Asociace přímých prodejů.

Společnost Faberlic je členem Ruské parfumérie-kosmetické asociace.

Přečtěte si jako první, co je nového