CZK

(Ne)obyčejný med napumpovaný výtažky z hub a bylin

Každý den užívat po lžičce produktu ráno, na prázdný žaludek nebo rozmíchat v nápoji (zelený čaj, kombucha, vodní kefír, voda apod., max. teplota do 40° C) a vypít najednou. - 14 dní DETOX - 28 dní ELIX - 14 dní DETOX - dále již jen ELIX každý den. Detoxikační kúru doporučujeme alespoň 1x do roka.

Užívání při problémech

Každý den rozmíchat lžičku produktu v 0,5l nápoji (zelený čaj, kombucha, vodní kefír, voda apod., max. teplota do 40° C) a popíjet po douškách po celý den. - 14 dní DETOX (od rána do oběda) + ELIX (po obědě do večera) - 28 dní ELIX (od rána do večera) - 14 dní DETOX (od rána do oběda) + ELIX (po obědě do večera) - dále již jen ELIX každý den (od rána do večera). Detoxikační kúru doporučujeme 2 x ročně.

Užívání při cukrovce

Každý den rozmíchat lžičku produktu v nápoji (zelený čaj, kombucha, vodní kefír, voda apod., max. teplota do 40° C) a popíjet po douškách po celý den. - 14 dní DETOX (od rána do večera) - 28 dní ELIX (od rána do večera) - 14 dní DETOX (od rána do večera) - dále již jen ELIX každý den (od rána do večera). Detoxikační kúru doporučujeme 2x ročně.

Upozornění

Produkty Detox a Elix jsou doplňky stravy. Poraďte se o jejich užívání se svým lékařem nebo poradcem na výživu. Produkty jsou nevhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Produkt Detox se nesmí užívat v případě indikace žaludečních vředů.
K nabírání produktů používejte jen čistou přibalenou lžičku. Nádoby uchovávejte mimo dosah slunečného záření, při pokojové teplotě. 

💥💥 Hledáme nové partnery pro spolupráci s novou společností MEDICALELIX. ✅ Dlouhodobá spolupráce a spravedlivé odměňování. ✅ Možno propagovat na všech sociálních sítích či Youtube. Zde můžete shlédnout krátkou prezentaci. 


Díky vstupu do FKP získáte možnost využívat kariérní plán. Díky vlastnímu nákupu / prodeji včetně vaší skupiny se posouváte v tabulce k vyšší pozici - slevě/provizi.

• Pozice, kterou docílíte je už nastálo a není potřeba ji obhajovat.

• Systém FKP umožňuje jednoduché objednávání produktů.

• Program FKP umožňuje vytvoření vlastní obchodní sítě.

• Body se sčítají v celé struktuře obchodního zástupce

Nesmírně si vážíme každého zákazníka a proto jsme se rozhodli rozdělit část našeho zisku v podobě finančního bonusu za nákupy, nebo doporučení našich produktů ve Vašem okolí. Jednoduše řečeno. Každý produkt jsme obodovali a čím více bodů získáte, tím více peněz od nás dostanete zpět. Peníze se Vám načítají ve virtuální peněžence, které je možné proměnit na produkty nebo finanční odměnu. Zde je odkaz na eshop. 

Pro více informací přejdi na web:

Přečtěte si jako první, co je nového