CZK

ORIFLAME

Na slevu 100,- Kč. použij kód ,,dagmara,, Sleva se automaticky uplatní na první nákup v minimální výši 599 Kč.

Více než 50 let ve světě a 30 let v České republice Oriflame pomáhá lidem změnit své životy tím, že doporučují a prodávají kosmetické výrobky vysoké kvality, které jsou inspirované přírodou a podloženy švédskými vědeckými výzkumy. Oriflame je největší kosmetickou společností v Evropě s největší komunitou prodejců a prodejkyň skýtající přes 3 miliony členů po celém světě.

Inspirováno přírodou

Švédská příroda pro nás vždy hrála obrovskou roli. Rostliny, které rostou a přežívají v drsném severském klimatu - ustojí chladné, temné zimy a krátké intenzivní léto. Isnpirovaly nás při výrobě produktů. Byli jsme jedni z prvních na světě, kdo začal vyrábět kosmetiku z přírodních extraktů - ještě několik desetiletí dříve než ostatní společnosti

Dnes pokračujeme v respektování a porozumění výhod, které přírodní ingredience nabízejí - ať už se jedná o rostlinné kmenové buňky nebo přírodní exfolianty v našich peelinogových produktech. V podstatě všechny výtažky jsou rostlinného původu a každá ingredience podstupuje eko-etický screening pro zajištění kvality a bezpečnosti. Můžeme vás proto ujistit, že všechny produkty jsou vhodné nejen pro vás, ale i naší planetu.

Více než 50 let ve světě a 30 let v České republice Oriflame pomáhá lidem změnit své životy tím, že doporučují a prodávají kosmetické výrobky vysoké kvality, které jsou inspirované přírodou a podložený švédskými vědeckými výzkumy. Oriflame je největší kosmetickou společností v Evropě s největší komunitou prodejců a prodejkyň skýtající přes 3 miliony členů po celém světě.


Mám zájem o zasílání aktuálních  informací.