CZK

PRO REGISTROVANÉ ČLENY GLOBAL 3000

Zadejte svůj PIN a heslo. Heslo si můžete obnovit a nechat poslat na email.

Na všechny e-shopy doporučujeme vstupovat přes odkazy ve VK ( virtuální kancelář ). Na všech e-shopech je potřeba mít správně zapsaný svůj PIN - bez něj Vám nebudou načítány body za nákupy do Vaší kariéry. Pokud PIN zapsaný nemáte, nebo ho máte zapsaný špatně, nebo nakupujete např. u Cukrovinek v červené sekci, která není naše, nebo jste si například udělali účet u Express menu přímo bez odkazu ve VK a PIN jste tedy neměli kam zapsat, tak body nezískáte a tuto Vaší chybu naše firma nemůže nijak opravit. Pro snadnější zapamatování doporučujeme Váš PIN a případně heslo do členské sekce uložit do svého mobilního telefonu. Vaše nové členy učte pracovat stejným způsobem viz výše. Neposílejte jim tedy odkazy a linky - často nám pak píší, že jim "spadnul" počítač a nebo že o všechny odkazy přišli a pak neví, co mají dělat. To stejné platí pro zakládání účtu - nezakládejte účty za své lidi, ať si každý založí své účty sám. Vy případně zkontrolujte, že je účet založen správně a PIN dobře zapsaný. Podle návodů v členské sekci by to měl každý zvládnout. A pokud někomu vytvoříte účet místo něj, tak jak pak bude učit své lidi účty zakládat? Pokud se Vašim lidem nedaří vytvořit účet ve VK, můžete ve své kanceláři zkontrolovat, zda mají správně zadanou svojí e-mailovou adresu. Je-li vše v pořádku, nechť si zkontrolují nevyžádanou poštu, zda jim přišel přihlašovací email. 

Kdo je kdo v Klubu GLOBAL 3000? Zakladatel a majitel: Petr Michálek Kontaktní adresa/adresa skladu: Petr Michálek-Klub GLOBAL 3000, Moulíkova 4, 150 00 Praha 5 tel.: 727 967 401 otevírací doba skladu: út - 15.00 - 19.30hod     email: klub.global3000@quick.cz   Facebook : https://www.facebook.com/groups/1452684081694391/ - tajná skupina Web.

Vstupte do skupinky na facebooku.


Základní informace pro nováčky Klubu Global 3000

Informace především pro nováčky a jejich získatele

Produkty Global 3000

Jak mluvit s potenciálními zákazníky / členy klubu

CO JE NÁPLNÍ TÉTO PRÁCE? ZA CO DOSTANETE ZAPLACENO? Podnikání s Globalem funguje na principu síťového marketingu. Váš výdělek závisí na tom, o jakou spotřebu produktů si svou činností a prostřednictvím vaší sítě zasloužíte.Z toho plynou priority pro vaší práci: objednávky, registrace, noví spolupracovníci, komunikace a práce s nimi. V MLM (síťovém marketingu) vzniká pro distribuci produktů síť spotřebitelů. Vaší prací tedy je rozšiřovat vaší síť, aby stále více lidí spotřebovávalo produkty přímo z Globalu, nebo z jeho partnerských e-shopů.Podle velikosti spotřeby vaší i vaší sítě dostanete zaplaceno. Provize se tedy odvíjí nejen od toho, jak velkou jste vytvořili síť spotřebitelů, ale také podle toho, jak moc vaše síť pracuje - objednává a dál registruje nové členy.Ze začátku se to zdá, jako dlouhá cesta.Nejdříve máte drobný přivýdělek, potom docela slušný přivýdělek a pokud nepřestanete pracovat, vyšplháte se až na krásný hlavní příjem.Věrné a pracovité členy čekají také renty - pasivní příjmy. 

Jak pomoci co největšímu počtu lidí s našimi produkty

Můj pohled na síťový marketing

Vytrvalost, nejdůležitější vlastnost v MLM

Životně důležitá informace !!!

Jsem již registrovaný a nepamatuji si  svůj PIN pro vstup do virtuální kanceláře !!!!!!!!Můžete mi ho zjistit??