CZK

KOZÍ KOLOSTRUM PRO DĚTI, 120 KAPSLÍ 476

Kozy spásají až 65 druhů bylinek, které si pečlivě vybírají. Díky jejich mlsnému a vybíravému jazýčku patří mezi nejzdravější savce na světě a jejich mléko je tím velmi unikátní. Kozí mlezivo obsahuje kombinaci cenných látek v ideálním poměru, které jsou velkým benefitem pro organismus dětí i dospělých. 

Kozí kolostrum pro děti obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další.

Ne nadarmo se říká: "být mlsný jako koza". Její strava je totiž velmi rozmanitá. Neživí se jen pastvou, ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.
Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav, jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě.

Dětské kozí kolostrum je složením a kvalitou kolostra stejné jako kolostrum kozí. Hlavním rozdílem je velikost kapsle, které jsme zmenšili takřka o polovinu, tudíž není ani pro menší dítě problém je polknout.

Obsah balení: 120 kapslí

Hmotnost: 15g

Složení: 100% kozí kolostrum (125mg/kapsle), hydroxypropylmethyl celulózy

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohli vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o registrovaný lék farmaceutickou firmou.

Doporučené dávkování pro děti: 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

Není určeno pro děti do 3 let. V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz

Skladování: Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

1 590,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy