CZK

Vanilka Kyani Origin 200ENOPBSV

Životní styl nebo doplňky stravy na rostlinné bázi mají skvělých výhod, ale může být také obtížné přijímat bílkoviny, které vaše tělo potřebuje, zejména u aktivních lidí, jež dbají na kondici.
Vanilkový Kyani Origin je nápoj obsahující proteiny, rostliny, minerály a také citrulin. Jeho součástí jsou přírodní složky obohacené o zinek a hořčík, přičemž se vyznačuje také optimální rovnováhou makroživin (rostlinných bílkovin, tuků a sacharidů).
S více než 20 g rostlinných bílkovin je dokonalou volbou, jak obohatit svůj jídelníček o bílkoviny bez použití přísad živočišného původu.
Tento produkt je také:
- veganský
- bez obsahu mléčných výrobků
- bezlepkový
- bez GMO
- bez sóji
- prebiotický
- vyvážený z hlediska makroživin
Tento Origin je k dispozici s delikátně lahodnou VANILKOVOU příchutí. Stojí za to vyzkoušet i Origin s ČOKOLÁDOVOU příchutí!
Počet porcí na sáček: 14
Velikost porce: 49,3 g (3 odměrky)

Tento produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává také přísady obsahující lepek, vejce, mléko, sóju, mořské plody, ryby, měkkéše, siřičitan a celer.
Tento produkt není náhražkou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte s nějakou chorobou, před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Nepřekračujte stanovené dávkování.

Hlavní přínosy

Hořčík
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
Přispívá k normální psychické činnosti
Přispívá k elektrolytické rovnováze Přispívá k udržení normálního stavu
zubů
Zinek
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím Přispívá k udržení normálního stavu pokožky Přispívá k udržení normálního stavu nehtů Přispívá k udržení normálního stavu zraku Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi Přispívá k normální plodnosti a reprodukci Přispívá k normální syntéze DNA Přispívá k normální funkci imunitního systému Vápník Přispívá k normální funkci nervových přenosů Podílí se podílí na procesu a specializaci buněk Je potřeba pro udržení normálního stavu zubů Je potřeba pro udržení normálního stavu kostí Přispívá k normální srážlivosti krve Hořčík, zinek Podílí se na dělení buněk Hořčík, mangan, protein, zinek Přispívají k udržení normálního stavu kostí Mangan, vitamin E, zinek Přispívají k ochraně buňky před oxidativním stresem Vápník, hořčík, muž Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu Mangan Přispívá k normální tvorbě pojivových tkání Bílkoviny Přispívají k růstu svalové hmoty Přispívají k udržení svalové hmoty Vápník, hořčík Přispívají k normální činnosti

Složení

Hrachový proteinový izolát (47 %), rýžová mouka, oligofruktózová rozpustná vláknina v prášku (6 %), aroma, kokosový olej v prášku, L-citrulin, uhličitan vápenatý, citrát hořečnatý, prášek z pražených dýňových semínek, prášek z bobů obecných (Vicia faba L), prášek z fazolí mungo, zahušťovadlo (xanthan), citrát zinečnatý

Doporučená konzumace

Přidejte 49,3 g (3 odměrky) směsi vanilkového Kyani Originu do šejkru s 300 ml studené vody. Protřepejte a vypijte.

1 235,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy