CZK

ACTIV C SPRAY 50 ML CITRUS

500 aplikácií

VITAMÍN C - PODPORUJE CELKOVĚ DOBRÝ ZDRAVOTNÍ STAV A CHRÁNÍ TĚLO PŘED INFEKCEMI, TRAUMATY A STRESEM. VYKOUŘENÍ 1 CIGARETY DOKÁŽE SPOTŘEBOVAT 120MG VITAMÍNU C, PŘEŽITÍ VELKÉ EMOCE AŽ 2000MG

Další účinky na organismus:

Je důležitým antioxidantem, který chrání tělesné tkáně a ostatní vitamíny před účinky volných radikálů a stárnutím

potřebný pro tvorbu kolagenu (bílkoviny nezbytné pro zdravé zuby, kosti, dásně, chrupavky a kůži

zvyšuje obranyschopnost organismu proti infekčním a virovým chorobám

je potřebný pro regulaci normálního tělesného růstu

je přirozeným antihistaminikem

blahodárně působí na oči, používá se v léčbě zeleného a šedého zákalu

napomáhá hojení ran

napomáhá krvetvorbě - pomáhá při absorpci železa z potravy

pomáhá při léčbě křečových žil a hemoroidů

odbourává cholesterol v játrech, chrání před srdečními chorobami

chrání před rakovinou slinivky, jícnu, žaludku, konečníku

léčí krvácející dásně

stimuluje tvorbu bílých krvinek

Jeho nedostatek způsobuje: kurděje, krvácení dásní, náchylnost k infekcím, ztráta zubů, padání vlasů, anémii.

Vitamin C v sprejovým formě působí pozitivně na vitalitu a regeneraci organismu. Přispívá k regeneraci pokožky, její svěžesti a pružnosti.

Vitamín C - kyselina askorbová je důležitou součástí organismu každého zdravého člověka. Působí jako antioxidant. Podílí se na vytváření kolagenu. Přispívá k zdravým dásním, zubům. Je důležitý pro zabudovávání vápníku, do kosti. Působí pozitivně na dobrý stav cévních stěn, zejména kapilár. Podporuje vstřebávání železa a odbourávání těžkých kovů.

Stimuluje tvorbu bílých krvinek. Podporuje tělesný růst během vývinu organismu.

Zatímco většina živočichů a rostlin si dokáže vytvářet vlastní vitamin C, člověk (a několik dalších živočichů), je odkázán na jeho externí příjem prostřednictvím ovoce, zeleniny nebo výživových doplňků. Existuje teorie, která předpokládá, že pokud by se hladina vitaminu C u člověka poměrně vyrovnala hladině u zvířat, která si ho umí vytvářet, vedlo by to ke zlepšení jeho celkového zdravotního stavu.

Doporučená denní dávka vitamínu C je 75 mg. Větší množství vitaminu C by měly být podávány nedonošeným novorozencům, těhotným a kojícím ženám. Zvýšený přísun vitaminu C by měly mít i osoby pracující v infekčním nebo stresovém prostředí a kuřáci. Jeho dostatečné množství v organismu je třeba při nachlazení nebo chřipce.

Kosmetina - proč pleť potřebuje vitamin C? Při jeho aplikaci na pokožku obličeje je důležité to, že působí jako antioxidant a tím napomáhá pokožce chránit ji před škodlivými účinky volných radikálů. Vitamin C dále zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. To zvyšuje pevnost a pružnost pleti, zmírňuje jemné i hlubší vrásky, zpevňuje kontury. Svým působením C vitamín odstraňuje odumřelé buňky na povrchu pokožky.

Vitamin C výrazně napomáhá pokožce bojovat s mnoha příznaky stárnutí a protože naše tělo a pleť si vitamin C nedokáže vytvořit a ani ho dlouho uchovávat je potřeba ho pravidelně doplňovat. Tento vitamín jak známo napomáhá pleti aby vypadala zdravě. Sprejovým forma vitamínu C je unikátní možností doplnění hladiny vitaminu C formou kosmetického přípravku: spraye na pokožku a obličej.

Vitamín C má množství zdravotních tvrzení - https://eur-lex.europa.eu/legal-content/SK/TXT/?uri=CELEX:32012R0432

Dávkování: Nastříkejte 2 - 3 stříknutí na zápěstí nebo pokožku obličeje a nechte působit.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte vnitřně! Nestříkejte do očí! Po aplikaci se vyhněte přímému slunečnímu záření.

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před mrazem!

Složení: Voda, kyselina L-askorbová 50mg / ml, citrónová esence, pomerančová esence

Doporučené použití
3 - 5 x denně stříkat na vnitřní stranu zápěstí nebo na konkrétní postižené místo.

741,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy