CZK

H2 Iodisel

Unikátní jódové tablety se selenem a molekulárním vodíkem

 • Doplněk stravy pro imunitu.
 • Chrání vaši štítnou žlázu a nervový systém.
 • Podporuje přirozenou tvorbu molekulárního vodíku v těle
 • Obsahuje prebiotika.
 • Patentovaná technologie.
 • Tablety H2 Iodisel

  Jsou speciální doplněk stravy pro imunitu/štítnou žlázu a nervový systém. Světově unikátní jódové tablety s obsahem jodidu draselného (37,5 μg), selenu (13,75 μg) a s podporou přirozeného uvolňování molekulárního vodíku v těle. Jódové tablety H2 Iodisel s molekulárním vodíkem, selenem a trehalózou obsahují 25 % denní doporučené dávky jódu, který je důležitý pro normální činnost štítné žlázy i činnost nervové soustavy. Tablety jsou určené k bezpečnému dennímu užití pro doplnění denní dávky jódu, ale také k řešení akutního stavu, tedy případného vlivu nebezpečného záření.

  Vyvážená kombinace důležitých minerálů zaměřená na podporu správné funkce imunitního systému, která navíc obsahuje prebiotika (FOS a rostlinnou vlákninu). Prebiotika v tlustém střevě podporují růst laktobacilů a bifidobakterií, které produkují molekulární vodík, ten poté proniká do buněčných struktur, které mohou být poškozeny oxidativním stresem.

  Složení je navrženo k doplnění stravy koncentrovanými zdroji jódu a selenu se synergickým působením s rolí H2 při tzv. zhášení volných radikálů. Vodík je bez vedlejších účinků, protože nadměrné množství se vylučuje z těla vydechováním. Složení je určeno jako optimální k harmonizaci imunitního systému v rámci fyziologické reakce na přítomnost antigenů a udržení zdraví, kdy je velmi důležitá spolupráce štítné žlázy s imunitním systémem.

  Obsahuje selen:

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému a činnosti štítné žlázy.
  • Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  Obsahuje jód:

  • Přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a rozpoznávacím funkcím (soustředění, myšlení, paměť, řešení problémů), také k normální činnosti štítné žlázy.
  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy, také k normálnímu stavu pokožky - udržení svěží a zářivé pleti.

  H2 Iodisol obsahuje 30 tablet na celý měsíc. Jsou tomalé, snadno polykatelné a chutné tablety. Neobsahují lepek, laktózi ani GMO. 1 tableta denně k vašemu přirozenému dennímu příjmu jódu. V jedné tabletě je 25 % doporučené denní dávky jódu (= 35,5 μg jódu, v 5 tabletách je 187,5 μg jódu a v 6 tabletách 225 μg jódu). V jedné tabletě je 25 % doporučené denní dávky selenu ( 13,75 μg selenu, v 5 tabletách 68,75 μg selenu a v 6 tabletách je 82,5 μg selenu).

  Složení:
  bambusová vláknina, fruktooligosacharidy (FOS), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), sladidlo (trehalóza*), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný).

  Doporučené dávkování a upozornění pro užívání:
  1 tableta denně, vždy zapít dostatečným množstvím vody či čaje před jídlem nebo během jídla. V případě potřeby (mimořádné události) lze dávku zvýšit a užít 5 tablet najednou (ženy a děti od 3 let věku) nebo 6 tablet najednou (muži a těhotné ženy). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

  Skladování:
  Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

390,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy 13,00 Kč / 1 l