CZK

ACTIV + 30 KAPSLÍ

Obě složky mají zdravotní tvrzení.

Doporučené dávkování
1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 


Ořech - antioxidant, normální hladina lipidů, činnost ledvin, funkce střevního traktu, obranyschopnost. Jeho účinky znali a využívali už američtí indiáni.
Hřebíček - antioxidant, normální činnost kardiovaskulárního systému + prokrvení, normální trávení a libido.Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

701,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy