CZK

ACTIV BIO CACAO + REISHI - CORDYCEPS 150 G

40% cacao
2,5 gramu reishi
2,5 gramu cordyceps

SUPERPOTRAVINY A AKTIVNÍ INGREDIENCE PRO VAŠI POHODU
PRIRPAVTE SI PŘÍJEMNÝ NÁPOJ NA VEČER V PODOBĚ TEPLÉHO KAKAA, NEBO PŘIDEJTE 1 LŽIČKU DO OBLÍBENÉHO ČOKOLÁDOVÉHO PUDINKU, NEBO KOKTEJLU ACTIVSTAR. POPIS INGREDINECII. CORDYCEPS + REISHI INFO V BLOGU NA STRÁNCE.
JAKÉ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ JÍDLO NA SVĚTĚ? ANO, JE TO ČOKOLÁDA. VĚTŠINA Z NÁS VŠAK NEZNÁ ČOKOLÁDU V PŮVODNÍ SUROVÉ PODOBĚ - ​​KAKAO.
KAKAO NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S HOŘKOU ČOKOLÁDOU, KTEROU ZNÁME. TATO NEUVĚŘITELNÁ FAZOLE ROSTE NA NEJNEUVĚŘITELNĚJŠÍ JÍDLE A OŘECHOVÝCH STROMECH NA SVĚTĚ - ZVANÉM THEOBROMA CACAO, COŽ ZNAMENÁ "JÍDLO BOHŮ". TENTO NÁZEV NEPŘICHÁZÍ BEZDŮVODNĚ, KAKAO JE JEDNOU Z NEJZDRAVĚJŠÍCH SUPERPOTRAVIN NA SVĚTĚ, OBSAHUJE 400-500 RŮZNÝCH SLOUČENIN.
ZDE JE JEN NĚKOLIK DOBROT, KTERÉ OBSAHUJE:
ŽELEZO: KAKAO JE NEJVYŠŠÍ PŘÍRODNÍ ZDROJ ŽELEZA, MNOHEM VÍCE NEŽ ČERVENÉ MASO. KAKAO JE PROTO IDEÁLNÍ PRO VEGANSKOU STRAVU, JEJÍŽ OBVYKLE CHYBÍ ŽELEZO. ŽELEZO TAKÉ DODÁVÁ ENERGII VAŠEMU TĚLU, POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM A POMÁHÁ PŘI KONCENTRACI.
TEOBROMIN: KROMĚ KOFEINU TATO SLOUČENINA FUNGUJE JAKO STIMULANT A SVALOVÝ RELAXÁTOR. ENERGIZUJE TĚLO, ZVYŠUJE NÁLADU A SOUČASNĚ SNIŽUJE KREVNÍ TLAK.
HOŘČÍK: JAKO JEDEN Z NEJVYŠŠÍCH ROSTLINNÝCH ZDROJŮ HOŘČÍKU UDRŽUJE KAKAO ZDRAVÉ VAŠE SRDCE A MOZEK A DODÁVÁ VÁM JASNOST A ZAMĚŘENÍ.
ZINEK: ZINEK PODPORUJE ZDRAVÝ NERVOVÝ A IMUNITNÍ SYSTÉM.
FOSFOR: TENTO MINERÁL JE VE SKUTEČNOSTI MNOHEM LEPŠÍ NEŽ VÁPNÍK A JE IDEÁLNÍ PRO ZDRAVÉ KOSTI A ZUBY.
ANTIOXIDANTY: KAKAO JE NEJVYŠŠÍ ANTIOXIDAČNÍ JÍDLO NA SVĚTĚ - 15X VÍCE NEŽ BORŮVKY, 20X VÍCE NEŽ ZELENÝ ČAJ A 30X VÍCE NEŽ ČERVENÉ VÍNO. ANTIOXIDANTY ZLEPŠUJÍ PRŮTOK KRVE A CHRÁNÍ VÁS PŘED STÁRNUTÍM - PROTO JE KAKAO JÍDLEM NA DLOUHOU ŽIVOTNOST NA SVĚTĚ. ALE KROMĚ VŠECH TĚCHTO ÚŽASNÝCH INGREDIENCÍ JSOU TO DVA HLAVNÍ
FENYLETYLAMIN: ZNÁMÁ CHEMICKÁ LÁTKA LÁSKY, KTEROU OBVYKLE PRODUKUJE POUZE MOZEK, VÁM POSKYTNE ŠŤASTNÝ A VZRUŠUJÍCÍ POCIT, JAKÝ CÍTÍTE PŘI ZAMILOVANÍ.
ANANDAMID: DÍKY BLAŽENÉ CHEMIKÁLII SE CÍTÍTE EUFORICKY, A PROTO FUNGUJE JAKO PŘÍRODNÍ ANTIDEPRESIVUM.

VYCHUTNEJTE SI TENTO LAHODNÝ NÁPOJ - ZAMÍCHEJTE 1- 2 LŽIČKY DO 2 DL TEPLÉ VODY NEBO MLÉKA. 

764,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy