CZK

ACTIV BIO CURCUMA LATTE 150 G

KUKRKUMA
SKOŘICE
ZÁZVOR
CHAGA
TENTO NÁPOJ KTERÝ OBSAHUJE MNOŽSTVÍ PROTIZÁPLAOVÝCH INGERDIENCIÍ A ANTIOXIDANTŮ I VE STUDENÉ FORMĚ - ROZMÍCHANÝ VE STUDENÉM MLÉCE. JEDINEČNÁ VYLADĚNÁ RECEPTURA PLNÁ AKTIVNÍCH INGEDIENCIÍ NA PODPORU VAŠEHO ORGANISMU.
HLAVNĚ BENEFITY HOUBY CHAGAS OBSAHUJÍ ŠIROKOU ŠKÁLU VITAMÍNŮ, MINERÁLŮ A ŽIVIN. ... ZPOMALENÍ PROCESU STÁRNUTÍ. ... SNIŽOVÁNÍ HLADINY CHOLESTEROLU. ... PREVENCE A BOJ PROTI RAKOVINĚ. ... SNÍŽENÍ KREVNÍHO TLAKU. ... PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU. ... BOJ PROTI ZÁNĚTU. ... SNÍŽENÍ HLADINY CUKRU V KRVI V KOMBINACI S KURKUMOU, KTERA JE NABITÁ KURKUMIOIDMI
POZITIVNÍ ÚČINKY KURKUMY KURKUMA JE CHUTNÉ KOŘENÍ, KTERÉ JE VÝŽIVNÉ NA KONZUMACI NO TRADIČNĚ SE POUŽÍVÁ IV AJURVÉDSKÉ A ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ K LÉČBĚ ZÁNĚTLIVÝCH STAVŮ, KOŽNÍCH CHOROB, RAN, ZAŽÍVACÍCH POTÍŽÍ A NEMOCÍ JATER. PROTIZÁNĚTLIVÉ VLASTNOSTI NADACE PRO ARTRITIDU CITUJE NĚKOLIK STUDIÍ, V NICHŽ KURKUMA ZMÍRNILA ZÁNĚT. TATO PROTIZÁNĚTLIVÁ SCHOPNOST MŮŽE SNÍŽIT ZHORŠENÍ, KTERÉ LIDÉ S ARTRITIDOU CÍTÍ V KLOUBECH. KOŘENÍ JE POVAŽOVÁNO ZA TAKOVÉ, KTERÉ ZMÍRŇUJE BOLEST PŘI ARTRITIDĚ.
KURKUMA SI V POSLEDNÍ DOBĚ ZÍSKALA POZORNOST KVŮLI SVÝM ANTIOXIDAČNÍM SCHOPNOSTEM. ANTIOXIDAČNÍ ÚČINEK KURKUMY SE ZDÁ BÝT TAK SILNÝ, ŽE MŮŽE ZABRÁNIT POŠKOZENÍ VAŠÍ JATER TOXINY. TO BY MOHLA BÝT DOBRÁ ZPRÁVA, DŮVĚRYHODNÝ ZDROJ PRO LIDI, KTEŘÍ UŽÍVAJÍ SILNÉ LÉKY NA CUKROVKU NEBO JINÉ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, KTERÉ BY JIM PŘI DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ MOHLI UBLÍŽIT NA JÁTRECH. KURKUMA MŮŽE POMOCI TRÁVENÍ. KURKUMA DODÁVÁ JÍDLU CHUŤ, COŽ VYSVĚTLUJE JEHO PŘÍTOMNOST V KARI PRÁŠKU. KURKUMA VŠAK MŮŽE HRÁT DŮLEŽITOU ROLI I PŘI TRÁVENÍ TOHOTO JÍDLA. KOŘENÍ MŮŽE PŘISPÍVAT KE ZDRAVÉMU TRÁVENÍ DÍKY SVÝM ANTIOXIDAČNÍM A PROTIZÁNĚTLIVÝM VLASTNOSTEM.
PRÁŠEK Z KŮRY SKOŘICOVÉHO STROMU ,, JE NA CELÉM SVĚTĚ BĚŽNÝM KOŘENÍM V DOMÁCNOSTI. SKOŘICOVNÍK JE TROPICKÝ STROM, KTERÝ MŮŽE VE SVÉM PŘIROZENÉM STAVU DORŮST DO VÝŠKY VÍCE NEŽ 10 METRŮ, AVŠAK KULTIVOVANÁ SKOŘICE JE ŘEZANÁ, ABY PODPOŘILA NOVÉ VÝHONKY, ABY MAXIMALIZOVALY PŘÍSTUP A ÚRODU KŮRY. ZDE JE 6 ZDRAVOTNÍCH VÝHOD SKOŘICE MÁ ANTIVIROVÉ, ANTIBAKTERIÁLNÍ A PROTIPLÍSŇOVÉ VLASTNOSTI. ... OBSAHUJE ANTIOXIDANTY S PROTIZÁNĚTLIVÝMI ÚČINKY. ... JEHO PREBIOTICKÉ VLASTNOSTI MOHOU ZLEPŠIT ZDRAVÍ STŘEV. ... SNIŽUJE KREVNÍ TLAK. ... SNIŽUJE HLADINU CUKRU V KRVI A RIZIKO CUKROVKY 2. TYPU. ... ZMÍRŇUJE TRÁVICÍ POTÍŽE.
ZAŘAĎTE CURCUMA LATTE DO VAŠEHO DENNÍHO JÍDELNÍČKU. VYCHUTNEJTE SI TENTO LAHODNÝ NÁPOJ VE FORMĚ TEPLÉHO LATTE - ZAMÍCHEJTE 2 LŽIČKY DO 2 DL TEPLÉ VODY NEBO MLÉKA.

756,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy