CZK

ACTIV CALCIUM DRINK VEGAN

JEMNĚ PERLIVÝ NÁPOJ S CHUTÍ EXOTICKÉ MARAKUŠE , PLNÝ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ NEZBYTNÝCH PRO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ TĚLA A ORGANISMU.
AQUAMIN SOLUBLE (R)
CERTIFIKACE VÝROBKU: VHODNÝ PRO DĚTI OD 3 LET:
CERTIFIKÁT: KOŠER
HALAL CERTIFIKÁT
SCHVÁLENO GRAS - GRN 000028
ZDRAVOTNÍ CERTIFIKÁT EU
BEZ ALERGENŮ
BEZ GMO
FSSC 22000 (
VHODNÉ PRO VEGETARIÁNY A VEGANY
AQUAMIN JE JEDINEČNÝ PŘÍRODNÍ MULTIMINERÁLNÍ PRODUKT,
POSKYTUJÍCÍ BIOAKTIVNÍ VÁPNÍK, HOŘČÍK A 72
STOPOVÝCH PRVKŮ PRO OBOHACENÍ POTRAVIN, NÁPOJŮ A DALŠÍCH POTRAVIN.
A DOPLŇKŮ STRAVY.
AQUAMIN SE VYRÁBÍ ZE VZÁCNÝCH ČERVENÝCH MOŘSKÝCH ŘAS.
LITHOTHAMNION, KTERÁ ROSTE V ČISTÝCH VODÁCH ATLANTIKU.
OCEÁNU U SEVEROZÁPADNÍHO POBŘEŽÍ ISLANDU.
LITHOTHAMNION SE PEČLIVĚ SBÍRÁ, OMÝVÁ,
PROSÉVÁN, SUŠEN A MLET. VÝSLEDKEM JE
BEZPEČNÝ, SPOLEHLIVÝ, SLEDOVATELNÝ A
DOKUMENTOVATELNÝ PRODUKT.
AQUAMIN SE ZÍSKÁVÁ Z KALCIFIKOVANÝCH MOŘSKÝCH ŘAS,
KTERÁ ABSORBUJE STOPOVÉ PRVKY Z MOŘE. TATO FORMA
ABSORPCE JE SPOJENA S JEDINEČNOU STRUKTUROU A POSKYTUJE
PRODUKT BOHATÝ NA MINERÁLY S NEUTRÁLNÍ CHUTÍ
A SNADNO SE VSTŘEBÁVÁ DO LIDSKÉHO TĚLA.
AQUAMIN OBSAHUJE 74 STOPOVÝCH MINERÁLŮ:
VÁPNÍK, HOŘČÍK, FOSFOR, SÍRA, ŽELEZO, SODÍK, FLUORID, BÓR,
KOBALT, MĚĎ, ZINEK, SELEN, MOBYLDEN, JÓD, MANGAN,
NIKL ATD.
VÁPNÍK A JEHO PŘÍSPĚVEK K NORMÁLNÍMU VÝVOJI KOSTÍ: HODNOCENÍ ZDRAVOTNÍHO TVRZENÍ PODLE ČLÁNKU 14 NAŘÍZENÍ RADY (ES) Č. 1924/2006".
POPIS VITAMINŮ :
BVITAMIN D3 / K2 MK7
VITAMIN K2 JAKO MENACHINON
VITAMIN K2 (MENACHINON, MK-7, MENACHINON) SE ZÍSKÁVÁ EXTRAKCÍ Z JAPONSKÉHO FERMENTOVANÉHO SÓJOVÉHO SÝRA NATTO. VITAMIN K PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ SRÁŽLIVOSTI KRVE A K UDRŽENÍ ZDRAVÝCH KOSTÍ.
VITAMIN D3 JAKO CHOLEKALCIFEROL.
SPRÁVNÉ VYUŽITÍ A ZACÍLENÍ VÁPNÍKU V TĚLE!
BIOTIN B7
BIOTIN JE DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ ENZYMŮ V TĚLE. TYTO ENZYMY ŠTĚPÍ LÁTKY, JAKO JSOU TUKY A SACHARIDY. NÍZKÁ HLADINA BIOTINU SE OBVYKLE POZNÁ PODLE PŘÍZNAKŮ, KTERÉ ZAHRNUJÍ ŘÍDNUTÍ VLASŮ, ČERVENÉ ŠUPINATÉ VYRÁŽKY KOLEM OČÍ, NOSU A ÚST. BIOTIN SE TAKÉ BĚŽNĚ POUŽÍVÁ PŘI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ, LÁMAVOSTI NEHTŮ, ALE PRO TOTO POUŽITÍ NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ DOBRÉ VĚDECKÉ DŮKAZY.
ZINEK
ZINEK DOKÁŽE ÚČINNĚ TLUMIT ZÁNĚTY, POSILOVAT IMUNITU, SNIŽOVAT RIZIKO ONEMOCNĚNÍ SOUVISEJÍCÍCH S VĚKEM, URYCHLOVAT HOJENÍ RAN A ZLEPŠOVAT PŘÍZNAKY AKNÉ. JE NEZBYTNÝ PRO SRÁŽENÍ KRVE, FUNKCI ŠTÍTNÉ ŽLÁZY A MNOHO DALŠÍHO. HRAJE TAKÉ KLÍČOVOU ROLI PŘI UDRŽOVÁNÍ ZRAKU A MŮŽE MÍT ANTIVIROVÉ ÚČINKY. ZINEK JE ZÁKLADNÍ STOPOVÝ PRVEK, KTERÝ SE BĚŽNĚ VYSKYTUJE V ČERVENÉM MASE, DRŮBEŽI A RYBÁCH. V MALÉM MNOŽSTVÍ JE NEZBYTNÝ PRO LIDSKÉ ZDRAVÍ A RŮST. TĚLO NEUKLÁDÁ PŘEBYTEČNÝ ZINEK, PROTO MUSÍ BÝT PŘIJÍMÁN ZE STRAVY.
NIACIN B3
NIACIN, ZNÁMÝ TAKÉ JAKO VITAMIN B3. VE SKUTEČNOSTI HO POTŘEBUJE KAŽDÁ ČÁST LIDSKÉHO TĚLA, ABY SPRÁVNĚ FUNGOVALA. JAKO DOPLNĚK STRAVY MŮŽE NIACIN MIMO JINÉ POMÁHAT SNIŽOVAT HLADINU CHOLESTEROLU, ZMÍRŇOVAT ARTRITIDU A ZVYŠOVAT FUNKCI MOZKU. NEDOPORUČUJE SE VŠAK UŽÍVAT VELKÉ DÁVKY KVŮLI VEDLEJŠÍM ÚČINKŮM.
RIBOFLAVIN B2
RIBOFLAVIN JE VITAMIN B2. JE HOJNĚ ZASTOUPEN V POTRAVINÁCH ROSTLINNÉHO I ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU, VČETNĚ MLÉKA, MASA, VAJEC, OŘECHŮ, OBOHACENÉ MOUKY A ZELENÉ ZELENINY. JE NEZBYTNÝ PRO SPRÁVNÝ VÝVOJ KŮŽE, SLIZNICE TRÁVICÍHO TRAKTU, KREVNÍCH BUNĚK A FUNKCI MOZKU. LIDÉ RIBOFLAVIN NEJČASTĚJI UŽÍVAJÍ PŘI MIGRÉNÁCH A PŘI VYSOKÉ HLADINĚ HOMOCYSTEINU V KRVI. POUŽÍVÁ SE TAKÉ PŘI AKNÉ, SVALOVÝCH KŘEČÍCH, ALE PRO TATO DALŠÍ POUŽITÍ NEEXISTUJÍ KVALITNÍ VĚDECKÉ DŮKAZY.
KYSELINA PANTOTHENOVÁ
KYSELINA PANTOTHENOVÁ JE VITAMIN B5. VYSKYTUJE SE HOJNĚ V ROSTLINÁCH I ŽIVOČIŠÍCH, VČETNĚ MASA, ZELENINY, OBILOVIN, LUŠTĚNIN, VAJEC A MLÉKA. KYSELINA PANTOTENOVÁ POMÁHÁ TĚLU VYUŽÍVAT SACHARIDY, BÍLKOVINY A LIPIDY. JE TAKÉ DŮLEŽITÁ PRO UDRŽENÍ ZDRAVÉ POKOŽKY. VITAMIN B5 JE DOSTUPNÝ JAKO KYSELINA D-PANTOTHENOVÁ, DÁLE JAKO DEXPANTHENOL A PANTOTHENAN VÁPENATÝ. LIDÉ NEJČASTĚJI UŽÍVAJÍ KYSELINU PANTOTHENOVOU K DOPLNĚNÍ NEDOSTATKU, ALE PRO TOTO POUŽITÍ NEEXISTUJÍ ŽÁDNÉ DOBRÉ VĚDECKÉ DŮKAZY.
PYRIDOXIN B6
VŠECHNY VITAMINY SKUPINY B POMÁHAJÍ TĚLU PŘEMĚŇOVAT POTRAVU (SACHARIDY) NA PALIVO (GLUKÓZU), KTERÉ SE VYUŽÍVÁ K VÝROBĚ ENERGIE. TYTO VITAMINY SKUPINY B, ČASTO OZNAČOVANÉ JAKO VITAMINY B-KOMPLEXU, TAKÉ POMÁHAJÍ TĚLU METABOLIZOVAT TUKY A BÍLKOVINY. VITAMÍNY B-KOMPLEXU JSOU POTŘEBNÉ PRO ZDRAVOU POKOŽKU, VLASY, OČI A JÁTRA. POMÁHAJÍ TAKÉ SPRÁVNÉMU FUNGOVÁNÍ NERVOVÉHO SYSTÉMU. VŠECHNY VITAMINY SKUPINY B JSOU ROZPUSTNÉ VE VODĚ, COŽ ZNAMENÁ, ŽE JE TĚLO NEUKLÁDÁ. JSOU NEZBYTNÉ PRO NORMÁLNÍ VÝVOJ A FUNKCI MOZKU A POMÁHAJÍ TĚLU PRODUKOVAT HORMONY SEROTONIN A NORADRENALIN, KTERÉ OVLIVŇUJÍ NÁLADU, A MELATONIN, KTERÝ POMÁHÁ REGULOVAT TĚLESNÉ HODINY.
VITAMIN C
VITAMIN C JE NEZBYTNÝ VITAMIN, KTERÝ JE TŘEBA PŘIJÍMAT VE STRAVĚ. VITAMIN C JE NEZBYTNÝ PRO SPRÁVNÝ VÝVOJ A FUNGOVÁNÍ ORGANISMU. HRAJE DŮLEŽITOU ROLI V IMUNITNÍ FUNKCI.
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍ TVORBĚ KOLAGENU, K UDRŽENÍ SPRÁVNÉ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU, KE SPRÁVNÉ LÁTKOVÉ VÝMĚNĚ A KE SNÍŽENÍ MÍRY ÚNAVY A VYČERPÁNÍ.
PŘÍNOSY VITAMINU C:
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍ TVORBĚ KOLAGENU A SPRÁVNÉ FUNKCI CÉV
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ TVORBĚ KOLAGENU A SPRÁVNÉ FUNKCI KOSTÍ
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ TVORBĚ KOLAGENU A SPRÁVNÉ FUNKCI CHRUPAVEK
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ TVORBĚ KOLAGENU A SPRÁVNÉ FUNKCI DÁSNÍ
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ TVORBĚ KOLAGENU A FUNKCI KŮŽE
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ TVORBĚ KOLAGENU A SPRÁVNÉ FUNKCI ZUBŮ
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ FUNKCI NERVOVÉHO SYSTÉMU
PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ FUNKCI PSYCHIKY
PŘISPÍVÁ K OCHRANĚ BUNĚK PŘED OXIDATIVNÍM STRESEM
PŘISPÍVÁ K REGENERACI REDUKOVANÉ FORMY VITAMINU E
ZVYŠUJE VSTŘEBÁVÁNÍ ŽELEZA
SELEN
SELEN JE ZÁKLADNÍ STOPOVÝ MINERÁL, KTERÝ SE NACHÁZÍ V PŮDĚ, VODĚ A NĚKTERÝCH POTRAVINÁCH. JE DŮLEŽITÝM FAKTOREM V MNOHA TĚLESNÝCH PROCESECH. SELEN ZVYŠUJE ANTIOXIDAČNÍ ÚČINKY V TĚLE.
UPOZORNĚNÍ. PODLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY ES Č. 1924 Z ROKU 2006 NESMÍ BÝT U ŽÁDNÉHO DOPLŇKU STRAVY UVÁDĚNA JINÁ NEŽ POVOLENÁ VÝŽIVOVÁ A ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ. TYTO INFORMACE SE TÝKAJÍ OBECNÝCH ÚČINKŮ JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK, O KTERÝCH SE MŮŽETE DOČÍST V ENCYKLOPEDIÍCH A NAUČNÉ LITERATUŘE.
VEŠKERÉ UVEDENÉ INFORMACE O VÝŽIVOVÝCH A ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍCH JSOU SOUHRNEM VOLNĚ DOSTUPNÝCH INFORMACÍ Z DOMÁCÍCH I ZAHRANIČNÍCH INFORMAČNÍCH ZDROJŮ A NEJSOU DŮKAZEM SKUTEČNÉHO PŮSOBENÍ DOPLŇKŮ STRAVY ANI JEJICH VÝŽIVOVÝCH A LÉČIVÝCH ÚČINKŮ. POKUD CHCE SPOTŘEBITEL ZÍSKAT PŘESNÉ INFORMACE PODLOŽENÉ ODBORNÝMI A VĚDECKÝMI STUDIEMI, JE DŮLEŽITÉ SE S NIMI SEZNÁMIT PROSTŘEDNICTVÍM VŠECH DOSTUPNÝCH ODBORNÝCH ZDROJŮ. PŘED POUŽITÍM DOPLŇKU STRAVY BYSTE SE MĚLI VŽDY PŘEDEM PORADIT SE SVÝM LÉKAŘEM O MOŽNÝCH POZITIVNÍCH ČI NEŽÁDOUCÍCH ÚČINCÍCH!

Doporučené dávkování
1-2 odměrky ve 2-3 dcl vody.

1 331,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy