CZK

ACTIV D3,K1,K2 30 + 30 SOFTGEL KAPSLÍ


Vitamin D3 - NENAHRADITELNÝ NA VSTŘEBÁVÁNÍ VÁPNÍKU A FOSFORU, TAKÉ NA TVORBU KOSTÍ A ZUBŮ
přispívá k udržení zdravých a silných kostí
podporuje imunitní systém
podporuje tvorbu a udržení správné funkce svalů
povzbuzuje štítnou žlázu
pomáhá vylučovat toxicitu
a prostaty
povzbuzuje štítnou žlázu
působí proti osteoporóze a osteomalaci
zvyšuje obranyschopnost a odolnost vůči onemocněním
nedostatek způsobuje: onemocnění kostí, sníženou odolnost vůči infekcím, poruchy nervového systému
Vitamin K1pečuje o správnou srážlivost krve a podporuje i funkci jater. Kromě toho prospívá ke regeneraci kostí a podporuje vstřebatelnost vápníku.
Vitamin K2
zásadně ovlivňuje metabolismus vápníku
přispívá k normálnímu proudění krve
pomáhá udržovat Vaše cévy zdravé
Vitamin K2 funguje nejlépe v kombinaci s vitamínem D. Vitamin D totiž také přispívá k lepšímu využití vápníku ak udržení jeho dostatečné hladiny v krvi. Kombinace vitamínu K a D tedy Vašemu tělu zajistí kvalitní rozdělení vápníku mezi kosti a krev.
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Olejová kapsle zajišťuje vysokou vstřebatelnost

1 134,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy