CZK

ACTIV NO DRINK 22 KS, ACTIV NO SPRAY 150 ML, PLAKÁT A4 CALCIUM + NO DRINK


Activ NO spray 150 ml
L-Arginin je aminokyselina, která se podílí v těle na tvorbě oxidu dusnatého NO. Ten má roli jako signální molekula. Působí na úpravu krevního tlaku a pečuje o dobrý stav srdečně cévního systému.
L-Citruline Malate (2:1) výrazně zlepšuje prokrvení svalstva, měkkých tkání, rozšiřuje cévy a dodává energii.
Betain je v organismu zapojen do biosyntézy homocysteinu a účinně snižuje jeho hladinu v krvi a tím redukuje riziko srdečních onemocnění a infarktu. Homocystein je silný oxidant, který produkuje volné radikály. Svým působením v organismu způsobuje to, že cévní stěny a vlásečnice ztrácejí pružnost a tím přispívá k opotřebení cévního systému.
Hydrolát z kůry borovice piniové obsahuje silné antioxidanty a vitamíny, které ochraňují buňky před účinky volných radikálů a znásobují účinky L-Argininu.
Dávkování: aplikujte přípravek na zápěstí nebo jiná pulzní místa
Složení: Arginin alfa keto glutarát (Arg AKG), Citrulin - malát 2:1, Betain HCL borový hydrolát a voda.
Activ NO drink
L-Arginin AKG - aminokyselina, která se podílí v těle na tvorbě oxidu dusnatého NO, reguluje krevní tlak
L-Citruline DL Malate (2:1) - výrazně zlepšuje prokrvení svalstva, měkkých tkání, pomáhá mužům dosáhnout rychlejší erekce, rozšiřuje cévy a dodává energii, snižuje hladinu škodlivého amoniaku v krvi
Extrakt z kůry borovice 95% - silný antioxidant, který ochraňuje buňky před volnými radikály, znásobuje účinek L-Argininu
Vitamínový premix (vitamin C, E, B3, B5, B2, B6, B1, B12, kyselina listová, Biotin) - komplex vitamínů skupiny B, podporují přeměnu potravy na energii a snižují pocit únavy, vitamín C - silný antioxidant
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Vědecký objev století. Působení zázračné molekuly NO - oxidu dusnatého na naše zdraví.

2 222,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy