CZK

ACTIV NO + TYROSINE 90 VEGAN KAPSLÍ


L-Arginin AKG - aminokyselina, která se podílí v těle na tvorbě oxidu dusnatého NO, reguluje krevní tlak
L-Citruline DL Malate (2:1) - výrazně zlepšuje prokrvení svalstva, měkkých tkání, pomáhá mužům dosáhnout rychlejší erekce, rozšiřuje cévy a dodává energii, snižuje hladinu škodlivého amoniaku v krvi
Extrakt z kůry borovice 95% - silný antioxidant, který ochraňuje buňky před volnými radikály, znásobuje účinek L-Argininu
Tyrosin jeneesenciální aminokyselina , což znamená, že na rozdíl od těch esenciálních , se dokáže syntetizovat z jiných látek . Jeho dostatečná hladina má pozitivní vliv na vitalitu , koncentraci , ale i normální funkci svalstva . Aminokyselina L-tyrosin se nachází ve stravě a metabolizuje se na produkci katecholaminů, jako jsou dopamin , epinefrin (adrenalin) a norepinefrin (noradrenalin).Adrenalin a noradrenalin jsou stresové hormony, které se uvolňují především ve vypjatých situacích. Zvyšují tepovou frekvenci nebo hladinu cukru v krvi . Jsou zodpovědné za chování ve stresu a v těle fungují jako "startér síly" .Dopamin je důležitý neurotransmiter, který vzniká v mozku. Je "poslem" nervové soustavy , který přenáší chemickou informaci a má vliv na lidské chování - motivaci, pozornost nebo náladu. V určitých částech mozku se dopamin uvolňuje zejména při přirozených příjemných činnostech, jako je sex , fyzická aktivita či trénink ve fitku .
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Vědecký objev století. Působení zázračné molekuly NO - oxidu dusnatého na naše zdraví.

Doporučené dávkování
3 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 
1 154,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy