CZK

ACTIV OMEGA 3,6,9 - 90 KAPSLÍ


Gama-linolenová (GLA) kyselina je důležitá pro cukrovkáře. Má prevěčné účinky při léčbě rakoviny tlustého střeva, prsu a kožního melanomu), revmatoidní artritidy, aterosklerózy, zvýšeného krevního tlaku a suché svědivé pokožky.
Alfa-linolenová (ALA) kyselina hraje důležitou roli v prevenci a léčbě aterosklerózy, zvýšeného krevního tlaku, alergii a zánětlivých procesů
EPA podporuje zdraví srdce DHA
pomáhá udržet mentální zdraví
Obsahuje vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stres
duo biologicky dostupných omega 3. Jejich společné užívání může nabídnout lepší výhody.
DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku.
DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.
DHA přispívá k zachování dobrého zraku.
EPA a DHA přispívají ke správné funkci srdce.
BOLÁKOVÝ OLEJ
Má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky.
Pomáhá uklidnit citlivou, aknózní pleť.
Dobré hydratační účinky při suché a popraskané pokožky.
Pomáhá zmírnit otok kloubů a ulevit od bolesti.
Při vnitřním užívání příznivě ovlivňuje vysokou hladinu krevního tlaku, nervové a metabolické poruchy.
Napomáhá při menopauze a při menstruačním cyklu
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Omega 3-6-9 obsahuje EPA (kyselinu eikosapentaenovou) a DHA (kyselinu dokosahexaenovou), z nichž obě mají příznivý účinek na vaše zdraví

945,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy