CZK

ACTIV Q10 - 30 KAPSLÍ

Koenzym Q10 jako životabudič. V medicínských a vědeckých kruzích, ale i mezi laiky se koenzymu Q10 připisuje stále větší význam, zejména pro jeho podpůrné terapeutické a preventivní účinky. Přirovnávají jej k elixíru života, který zvyšuje imunitu, prodlužuje život, dokáže opět "nabít" životní baterie člověka a je nepostradatelný pro bioenergetickou podporu životně důležitých funkcí.
Kdy se doporučuje koenzym Q10?

  • 1. metabolickém syndromu a oslabení imunity
  • 2. bronchiálním astmatu i chronické únavě organismu
  • 3. neutralizuje volné radikály kyslíku
  • 4. neurologických chorobách i při poruše plodnosti mužů a žen
  • 5. pokud si organismus nedokáže vytvořit dostatečné množství Q10 (stárnutí, nemoci), doporučuje se Q10 jako doplněk výživy


Zdroj informací - https://nutritionexpert.healthspan.co.uk/coenzyme-q10 http:
//lék.beautywoman.cz/clanek/2812
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Doporučené dávkování

1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 
0,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy