CZK

ACTIV RELAX 60 VEGAN KAPSLÍ

AŠVAGANDA - JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ INDICKÁ BOTANICKÁ ROSTLINA A BYLA POUŽÍVÁNA V AYURVÉDĚ, 5 000 LET STARÉM INDICKÉM LÉČEBNÉM SYSTÉMU, JAKO OMLAZUJÍCÍ A DENNÍ TONIKUM MNOHO STALETÍ. TEPRVE V POSLEDNÍ DOBĚ DOCHÁZÍ K NEJVĚTŠÍMU ZVÝŠENÍ UŽÍVÁNÍ ASHWAGANDHY PO CELÉM SVĚTĚ VZHLEDEM K NEUVĚŘITELNÝM POZITIVNÍM VÝSLEDKŮM NEDÁVNÝCH FARMAKOLOGICKÝCH STUDIÍ.
KORALOVEC JEŽOVITÝ - POCHÁZÍ Z ČÍNY A JAPONSKA, KDE MÁ DŮLEŽITÉ MÍSTO V TRADIČNÍ MEDICÍNĚ.
BAKOPA - JE VODNÍ ROSTLINA, NACHÁZÍ SE V BAŽINATÝCH A ZÁPLAVOVÝCH OBLASTECH, MOKŘADECH AU BŘEHŮ ŘEK. PŘESTOŽE DNES UŽ ROSTE TÉMĚŘ PO CELÉM SVĚTĚ, PŮVODNÍM DOMOVEM JÍ BYLY STÁTY JIHOVÝCHODNÍ ASIE - INDIE, VIETNAM, ČÍNA, NEPÁL, SRÍ LANKA A JAPONSKO.
UPOZORNĚNÍ! PODLE NAŘÍZENÍ EP A RADY ES 1924 Z ROKU 2006, NEMOHOU BÝT ŽÁDNÝM DOPLŇKŮM VÝŽIVY PŘIŘAZOVÁNA JINÁ VÝŽIVOVÁ A ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ KROMĚ POVOLENÝCH. TYTO INFORMACE HOVOŘÍ O OBECNÝCH ÚČINCÍCH JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK, O KTERÝCH SE DOČTETE V ENCYKLOPEDIÍCH A NAUČNÉ LITERATUŘE.
VŠECHNY UVEDENÉ INFORMACE O VÝŽIVOVÝCH A ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍCH JSOU SOUBOREM INFORMACÍ VOLNĚ PŘÍSTUPNÝCH Z DOMÁCÍCH A ZAHRANIČNÍCH INFORMAČNÍCH ZDROJŮ A NEJSOU DŮKAZEM O SKUTEČNÉM PŮSOBENÍ DOPLŇKŮ VÝŽIVY PŘÍPADNĚ JEJICH NUTRIČNÍCH A LÉČIVÝCH ÚČINCÍCH. POKUD CHCE SPOTŘEBITEL PŘESNÉ INFORMACE PODLOŽENÉ ODBORNÝMI A VĚDECKÝMI STUDIEMI JE DŮLEŽITÉ SEZNÁMIT SE S NIMI PROSTŘEDNICTVÍM VŠECH DOSTUPNÝCH ODBORNÝCH ZDROJŮ. MOŽNÉ POZITIVNÍ ALE I NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY DOPLŇKU VÝŽIVY JE TŘEBA PŘED POUŽITÍM VŽDY PŘEDEM KONZULTOVAT SE SVÝM LÉKAŘEM!

Doporučené dávkování

1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl)

 

1 225,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy