CZK

ACTIV SUPERSPORT DRINK

Jedinečný přírodní zdroj vitamínů a minerálů
Doplňte svůj pitný režim kvalitně
Pro aktivní a rekreační sportovce
Na 14 nápojů

Neutrální chuť

KOKOSOVÁ VODA JE INSTANTNÍ PRÁŠKOVÁ FORMA KOKOSOVÉ VODY. OBSAHUJE PŘÍRODNÍ CUKRY PRO ZVÝŠENÍ ENERGETICKÉ HLADINY A VYSOKÝ OBSAH ELEKTROLYTŮ PRO PŘIROZENOU HYDRATACI.

Přírodní prášek z kokosové vody prémiové kvality, bohatý na živiny, elektrolyty a přírodní cukry. Přírodní izotonické činidlo k rehydrataci během tréninku a po něm. Vokosová voda v prášku je prášková forma oblíbené kokosové vody. Kokosová voda je tekutina, která se přirozeně tvoří uvnitř skořápky kokosového ořechu. Je nabitý vitamíny a minerály a nabízí skvělý chuťový způsob rehydratace. Obsahuje také přírodní ovocné cukry a elektrolyty. Kokosová voda je prakticky bez tuku. V kombinaci s BCAA získáte skvělý energetický nápoj během tréninku.
•Chutné, osvěžující a energizující
•Nabito mikroživinami a minerály
•Vysoký obsah elektrolytů a antioxidantů
•Nízký obsah tuku, sacharidů a kalorií•Vhodné pro použití v široké škále formulací a prezentací Vitaminy ve 100GThiamnine B1 - 0,03 mg
Riboflavin B2 - 0,057 mg
Niacin B3 - 0,08 mg
Pantothenic acid B5 - 0,043 mg
Vitamin B 6 - 0,032 mg
Falate B9 - 3 mg
Vitamin C - 2,4 mg Ostatní látkyCalcium - 24 mg
Iron - 0,29 mg
Magnesium - 25 mg
Phosphorus - 29 mg
Potassium - 250 mg
Zinc - 0,1 mg MODRA SPIRULINAModrá spirulina je modrý pigment získaný z modrozelených řas, který má velmi vysoký obsah živin. Může pomoci posílit imunitní systém, zvýšit energii a zlepšit trávení. Tato magická superpotravina dodá vašim potravinovým výtvorům nádech zářivé modré. Přimíchejte jej do smoothies, snídaňových misek, latte a dalších! Co je modrá spirulina?
Modrá spirulina je modrozelená řasa, která roste v rybnících, jezerech a alkalických vodních tocích. Fykocyanin je modrý pigment získaný ze spiruliny, který po extrakci dodává řasám tmavomodrý pigment. Skvělou zprávou o Blue Spiruline je, že na rozdíl od zelené spiruliny nemá rybí chuť. Je bohatý na bílkoviny, vitamíny, minerály, karotenoidy a antioxidanty.
Spirulina je všeobecně uznávána pro své vynikající zdravotní přínosy včetně:
1. Odstraňování těžkých kovů a toxinů - Spirulina se dokáže vázat s těžkými kovy v těle a pomáhá je odstraňovat.
2. Zdroj bílkovin - Jelikož mnoho lidí v současnosti volí veganskou nebo vegetariánskou stravu, tato řasa může být skvělým doplňkem vaší každodenní dietní rutiny pro zvýšení příjmu bílkovin.
3. Pomoc při hubnutí - Spirulina obsahuje asi 50-70% bílkovin. Když si ho dáte 30 minut před jídlem, může vám pomoci cítit se výrazně méně hladově, a proto se budete cítit sytí déle a je méně pravděpodobné, že si budete dopřát. Protein je vysoce rozpustný ve vodě, což znamená, že jej vaše tělo dokáže ve velké míře absorbovat na rozdíl od jiných zdrojů potravin bohatých na bílkoviny, jako je maso.
4. Zvyšuje energii a výkon - Spirulina je známá množstvím vitamínů B, které mohou zvýšit energetickou hladinu. To vám umožní zlepšit tréninkové a tréninkové výsledky, které vám umožní spálit víc tuku. Díky obsahu antioxidantů Spirulina je prospěšná při snižování oxidace vyvolané cvičením, která vede ke svalové únavě a neschopnosti nabírat svaly.
5. Může pomoci zlepšit trávení a zdraví střev - Jelikož spirulina obsahuje chlorofyl, pomáhá to normalizovat trávicí systém a podporuje zdravé bakterie ve střevech.Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře. Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

620,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy