CZK

ACTIVCELL-POMERANČ 230 G

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při regeneraci buněk, také kmenových buněk, při podpoře krvetvorby a při posilování imunity organismu.
Doporučené dávkování
1 x denně 1 odměrku do 2-3 dcl vody. 

18 litrů nápoje
cca 60 dávek
na 2 měsíce

Složení:
Inulin-čekanková vláknina
Echinacea purpurea
Betaglukan
Acerola extrakt
Resveratrol
Vitamin B12
Vitamin B9
Vitamin C
Selen
Zinek
Brusinka extrakt
Kurkumin OF 1051
Stevia rebaudiana

Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.

Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

1 199,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy