CZK

ACTIVDETOX 230 G

Unikátní směs synergicky působících přírodních látek a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech při detoxikaci, očistě organismu, při odstraňování poruch trávení a při podpoře imunity.
Doporučené dávkování
1 x denně 1 čajovou lžičku do 2-3 dcl vody ráno na lačno.


18 litrů nápoje
cca 60 dávek
na 2 měsíce

Složení:
Inulin
Aloe vera extrakt 200:1
Mladý ječmen
Chrom (chrom pikolinát)
Acai 4:1
Cholin chlorid
Spirulina
Uhličitan hořečnatý
Lapacho
Kyselina citronová

Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.

Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

1 299,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy