CZK

ACTIVMINERAL GREP 230G

Unikátní směs minerálů a vitamínů a informace o jejich klinických studiích a zkušenostech pro celkovou výživu a odolnost organismu také vhodných pro psychicky a fyzicky aktivní lidi.
Doporučené dávkování
1 x denně 1 odměrku do 2-3 dcl vody. V případě extrémních teplot 2 - 3 nápoje/denně. 


Vitamíny jsou nezbytnou součástí výživy člověka. Přestože jich denně potřebujeme přijmout jen nepatrné množství, patří mezi nepostradatelné živiny. Pro jejich nenahraditelnost a současně pro dostačující malá množství nezbytná pro zachování zdravého metabolismu a fungování organismu se vitamíny řadí mezi tzv. "esenciální" mikroživiny

Activmineral je unikátní směs synergicky působících minerálů a vitamínů pro celkovou výživu a odolnost organismu.
18 litrů nápoje
cca 60 dávek
na 2 měsíce

složení :
B1 - Thiamin
B2 - Riboflavin
B3 - Nikotinamid B5 - Kselina
pantothenová
B6 - Pyridoxin
B7 - Biotin
B9 - kyselina listová
B12
vitamin C
vitamin D
vitamin E
vitamin K1
vápník
hořčík

Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.

Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

1 335,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy