CZK

ACTIVNANO SPRAY 50 ML S ROZPRAŠOVAČEM

Širokospektrální využití. Je vyroben nanotechnologií, garantující vysokou kvalitu a stabilitu produktu.

Má silné antibakteriální a protivirové účinky.
Koloidní stříbro je považováno za přírodní antibiotikum. Na patogeny účinkuje tak, že u nich inhibuje buněčné dýchání. Má výrazné antibakteriální účinky. Více než 650 druhů patogenních bakterií bylo v testech zničeno po krátkodobém působení malého množství koloidního stříbra. Obrovskou výhodou je i to, že nedochází ke vzniku rezistentních kmenů bakterií na koloidní stříbro.
Koloidní stříbro uklidňuje podrážděnou pokožku. Stimuluje hojení pokožky a jiných měkkých tkání. Hlavně hojení popálenin, odřenin, drobných škrábanců. Zlepšuje projev psoriázy a různých exémů, působí antifungálně proti plísním na pokožce.
Pomáhá při infekci očí a uší. Záněty sliznice očí - očních víček nebo obložení očních víček jsou způsobeny bakteriální nebo virovou infekcí. Koloidní stříbro může působit proti dráždění oči a potlačovat viry a bakterie, které infekci způsobily. Když se na postižené oko nanese malé množství koloidního stříbra, to je (viry nebo bakterie) vtáhne do krevního oběhu, kde se s nimi vypořádají bílé krvinky. Při zánětech ucha nebo středního ucha koloidní stříbro působí proti bakteriím a jiným agensům, proti nimž běžná antibiotika nezabírají
Kromě toho má koloidní stříbro výrazné protizánětlivé účinky, působí na ustoupení otoků, urychluje hojení a zvyšuje míru regenerace a obnovy buněk. Působí i proti zánětům vedlejších nosních dutin (sinusitidy) a je účinným prostředkem i proti zlatému stafylokoku (staphylococus aureus). Zmírňuje některé alergie, astma a je vhodné i při nachlazení nebo chřipce. Při bronchititide a pneumonii je vhodná hlavně aplikace pomocí rozprašovače.

Koloidní stříbro se považuje za přirozené antibiotikum. Patogenů ničí tak, že inhibuje buněčné dýchání. Má výrazné antibakteriální účinky. V testech bylo účinné proti více než 650 druhů patogenních bakterií po krátkém použití koloidního stříbra. Obrovská výhoda je, že nedochází ke vzniku rezistence na koloidní stříbro. Koloidní stříbro zmírňuje podrážděnou pokožku. Stimuluje hojení kůže a jiných měkkých tkání. Zvláště dobrých výsledků bylo dosaženo v případě hojení popálenin, modřin a malých škrábanců. Zlepšuje projev psoriázy a různých typů kožních exémů. Koloidní stříbro pomáhá bojovat s infekcí očí a uší. Podráždění sliznice očí a slzení jsou způsobeny bakteriální nebo virovou infekcí. Koloidní stříbro může působit proti drážděným očím tím, že potlačuje viry a bakterie, které způsobily infekci. Když se na postižené oko aplikuje malé množství koloidního stříbra, infekční agens (viry nebo bakterie) se vtáhnou do krevního oběhu, kde s nimi mohou bojovat bílé krvinky. V případě zánětu ucha nebo středního ucha působí koloidní stříbro proti bakteriím a jiným mikroorganismům, na které běžná antibiotika neúčinkují.

Kromě toho má koloidní stříbro významné protizánětlivé účinky; působí na zmírnění otoku, urychluje hojení a zvyšuje míru regenerace a obnovy buněk. Také působí proti zánětu a je také účinný proti zlatému stafylokoku. Zmírňuje některé alergie, astma a je také vhodný k nachlazení nebo chřipku. Při bronchitidě a pneumonii je zvláště vhodné použít postřikovač. Koloidní stříbro má mnoho pozitivních účinků na organismus, ale existuje osm osvědčených vlastností, které má:

Antibakteriální vlastnosti. Koloidní stříbro má schopnost kontrolovat a potlačovat projevy superbakterií, které jsou odolné vůči antibiotikům. V roce 1980 uskutečnil doktor Larry C. Ford na Lékařské fakultě Kalifornské Univerzity v Los Angeles testy účinnosti, které ukázaly, že více než 650 různých druhů patogenů, bylo zničeno během několika minut, kdy byly vystaveny malému množství stříbra. Při používání koloidního stříbra, na rozdíl od moderních antibiotik a léků nebyl zaznamenán vznik rezistence. Toto je velmi důležitá vlastnost.

Péče o rány a/nebo zdraví pokožky. Koloidní stříbro stimuluje hojení pokožky a jiných měkkých tkání. Ve vědeckém článku vypracovaném společností Pharmacognosy Communications v roce 2012 se zvláště doporučovalo, aby se určité přípravky s koloidním stříbrem použily hlavně k léčbě popálenin, modřin a drobných poranění. Má také silné antifungální vlastnosti a působí proti houbám a plísním, které mohou žít ve svrchních vrstvách pokožky, kde způsobují kožní onemocnění. Koloidní stříbro potlačuje projev mnoha kožních onemocnění jako například psoriáza a ekzém. Působí pozitivně na hojení škrábanců a hojí popáleniny.

Podráždění očí, oční a ušní infekce. Zarudnutí očí je způsobeno zánětem sliznice, která pokrývá oční víčko a je primárně způsobeno bakteriální nebo virovou infekcí. Koloidní stříbro se může použít k rychlému potlačení projevu tohoto viru nebo bakterii. Když se na infikované oko aplikují, malá množství koloidního stříbra, bakterie a viry jsou vtaženy do krevního oběhu, a zde jsou pak imunitní odpovědí organismu a bílých krvinek odstraněny. Naše moderní antibiotické léky jsou určeny proti specifickým třídám bakterií, ale infekce uší mohou být způsobeny více třídami bakterií současně nebo dokonce mohou být způsobeny houbami. V tomto případě bude běžné antibiotikum zbytečné, zatímco koloidní stříbro je účinné bez ohledu na to, co může způsobit infekci.

Antivirotikum - Koloidní stříbro bylo zkoumáno i pro své antivirové účinky a při potlačování projevů onemocnění jako HIV/AIDS, herpes, nebo virové bradavice. Dr. Martin Hum z Ústavu pro optimální výživu uvádí koloidní stříbro jako jeden z přírodních léků pro rychlé zastavení virů. Koloidní stříbro působí tak, že může snížit aktivitu viru.

Protizánětlivé - Koloidní stříbro je také fantastickým protizánětlivým lékem. Jako příklad můžeme uvést případovou studii: Výzkumníci z Národního ústavu zdravotnictví (NIH) zkoumali účinky koloidního stříbra na zánět pokožky prasat. Zjistili, že po aplikaci koloidního stříbra došlo k vymizení zánětu po 72 hodinách, přičemž na pokožce neošetřené koloidním stříbrem projevy zánětu zůstaly patrné. Výzkumníci tedy potvrdili to, co mnozí lidé už léta znali - že koloidní stříbro může snížit otok, urychlit hojení a zvyšuje obnovu buněk! A to jak u lidí, tak u domácích zvířat.

Sinusitidy Ve studii zveřejněné na Mezinárodním fóru pro alergii a rinologii se v široké míře koloidní stříbro používá ke kontrole infekcí sinusitid (nosních dutin). Speciálně bylo prokázáno, že dochází k potlačení zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus). Nejlepší aplikace je přidání několika kapek stříbra do inhalační nádoby nebo nastříkání do nosní dutiny a následným spuštěním do hrdla nakloněním hlavy. Je také důležité zdůraznit, že nedávné výzkumy naznačují, že skryté infekce způsobené patogeny mohou být příčinou respiračního zánětu spojeného s běžnými alergiemi a astmatem. Koloidní stříbro zničí také tyto infekce způsobené například Pseudomonas aeruginosa.

Nachlazení / Chřipka Koloidní stříbro pomáhá předcházet všem typům chřipky, včetně prasečí chřipky, jakož i běžnému nachlazení. Bylo provedeno mnoho studií a klinických testů. V roce 2011 NIH rozdělilo 100 dětí ve věku do 12 let, trpících běžným nachlazením (rýmou) do dvou skupin. První skupina byla ošetřena roztokem koloidního stříbra a beta-glukanu a druhá skupina se solným roztokem. I když obě skupiny profitovaly z léčby, 90% lidí ve skupině které podávali koloidní stříbro se úplně zotavilo!


Použití - zdravé čištění a úklid. Nastříkáme activnanonano spray na hadřík a můžeme čistit ekologicky a zdravě.
Vlastníte difuzér - nakapeme do difuzéru 5 - 15 kapek activnano spreje, podle velikosti prostoru.
Pořezali jste se - nastříkáme na ránu několikrát za den, rychleji se zahojí. Je to širokospektrální pomocník.
Activnano spray od Activstar obsahuje koloidní stříbro v nano kvalitě.

Doporučené použití

3 - 5 x denně stříkat na vnitřní stranu zápěstí, nebo na konkrétní postižené místo. Tento sprej by měl mít každý doma v lékárničce. 


540,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy