CZK

ACTIVNNO SPRAY 50 ML S ROZPRAŠOVAČEM

500 aplikací

Širokospektrální využití. Je vyroben nanotechnologií, garantuje vysokou kvalitu a stabilitu produktu.

Má silné antibakteriální a protivírusové účinky.
Koloidní stříbro je považováno za přírodní antibiotikum. Na patogeny účinkuje tak, že u nich inhibuje buněčné dýchání. Má výrazné antibakteriální účinky. Více než 650 druhů patogenních bakterií bylo v testech zničených po krátkodobém působení malého množství koloidního stříbra. Obrovskou výhodou je i to, že nedochází ke vzniku rezistentních kmenů bakterií na koloidní stříbro.
Koloidní stříbro uklidňuje podrážděnou pokožku. Stimuluje hojení pokožky a jiných měkkých tkání. Hlavně hojení popálenin, odřenin, drobných škrábanců. Zlepšuje projev psoriázy a různých exémy, působí antifungální proti plísním na pokožce.
Pomáhá při infekci očí a uší. Záněty sliznice očí - očních víček nebo obložení očních víček jsou způsobeny bakteriální nebo virovou infekcí. Koloidní stříbro může působit proti dráždění oči a potlačovat viry a bakterie, které infekci způsobily. Když se na postižené oko nanese malé množství koloidního stříbra, to je (viry nebo bakterie) vtáhne do krevního oběhu, kde se s nimi vypořádají bílé krvinky. Při zánětech ucha nebo středního ucha koloidní stříbro působí proti bakteriím a jiným agens, proti nimž běžné antibiotika nezabírají
Kromě toho má koloidní stříbro výrazné protizánětlivé účinky, působí na ustoupení otoků, urychluje hojení a zvyšuje míru regenerace a obnovy buněk. Působí i proti zánětům nosních dutin (sinusitidy) a je účinným prostředkem i proti zlatému stafylokoků (staphylococus aureus). Zmírňuje některé alergie, astma a je vhodné i při nachlazení nebo chřipce. Při bronchititíde a pneumonii je vhodná hlavně aplikace pomocí rozprašovače.

Použití - zdravé čištění a úklid. Nastříkejte activnano spej na hadřík a múžeme čistit ekologicky a zdravě

Vlastníte difuzér - přidejte do difuzéru 5 - 15 kapek aktivního spreje, podle velikosti prostoru.

Pořezali jste se - nastříkejte na ránu několikrát deně, urychlíte tím hojení. Je to širokospektrální pomocník.

Produkt je v nano kvalitě.

Doporučené použití

3 - 5 x denně stříkat na vnitřní stranu zápěstí nebo na konkrétní postižené místo. Tento sprej by měl mít každý doma v lékárničce. 

738,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy