CZK

ACTIVPROSTATE 30 KAPSLÍ

Saw palmetto - normální funkce prostaty, růst vlasů, normální funkce močové soustavy, normální funkce reprodukčního systému.
Kopřiva dvoudomá - normální funkce prostaty, normální funkce kardiovaskulárního systému, normální činnost ledvin - vylučování, osvěžení těla, vitalita + energie.
Zinek - přispívá k normální plodnosti a reprodukci, normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, ochraně buněk před oxidačním stresem, normální funkce imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk
Selen - přispívá k normální spermatogenezi, udržení normálního stavu vlasů a nehtů, systému a ochraně buněk před oxidačním stresem.
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Napomáhá udržovat zdravou funkci prostaty. Jednotlivé složky mají tato zdravotní tvrzení.

Doporučené dávkování
1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 
665,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy