CZK

ACTIVZINC 30 KAPSLÍ

Zinek má důležitou roli v aktivitách více než stovky enzymů. Je nezbytný pro tvorbu bílkovin a nukleových kyselin. Účastní se tvorby inzulínu. Je důležitý pro normální růst, vývoj reprodukčních orgánů, normální funkci prostaty a hojení ran a popálenin.

  • 1. Pomáhá přirozeně posilovat imunitní systém.
  • 2. Má příznivý účinek na vzhled pokožky (akné, hojení ran...)
  • 3. Podle tradiční čínské medicíny zlepšuje libido + zvyšuje testosteron
  • 4. Zlepšuje stav vlasů, nehtů a podporuje jejich růst
  • 5. Má příznivý vliv na zrak
  • 6. Podporuje funkci sleziny

Doplněk stravy Activzinc obsahuje zinek ve formě laktátu zinku, který se v organismu snadno vstřebává a nezatěžuje.

Zdroj informací - https://www.celostnimedicina.cz/zinek.htm
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

Doporučené dávkování

1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 
499,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy