CZK

BIO HEALTHY TEETH LEMON 25KS

"Bonbóny " JSOU NEZDRAVÉ A ŠKODÍ ZUBŮM." S TAKOVÝMI TVRZENÍMI SE SETKÁVÁ KAŽDÝ Z NÁS UŽ ODMALIČKA. ALE VĚDĚLI JSTE O TOM, ŽE BONBÓNY VŮBEC NEMUSÍ BÝT NEZDRAVÉ? DOKONCE, ŽE MOHOU BÝT ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ? PRÁVĚ O TOM JSOU BONBÓNY Z BŘEZOVÉHO CUKRU!
BŘEZOVÝ CUKR, ODBORNĚ NAZÝVANÝ TAKÉ XYLITOL, SE VYRÁBÍ Z BŘEZOVÉ KŮRY A DUŽINY. BONBONY JSOU VYRÁBĚNY PŘIROZENOU KRYSTALIZACÍ 100% ČISTÉHO BŘEZOVÉHO CUKRU PRVOTŘÍDNÍ KVALITY. MAJÍ LAHODNOU CHUŤ, KTEROU SI ZAMILUJETE HNED POTÉ, CO JE POPRVÉ OCHUTNÁTE. KAŽDÝ BONBON OBSAHUJE 3,8 GRAMU ÚČINNÉHO XYLITOLU.
ZATÍMCO KLASICKÉ BONBÓNY DĚLAJÍ PROSTŘEDÍ V NAŠICH ÚSTECH KYSELEJŠÍM, TEDY PODPORUJÍ A VYŽIVUJÍ NEŽÁDOUCÍ BAKTERIE ZPŮSOBUJÍCÍ ZUBNÍ POVLAKY A KAZY, BONBÓNY Z BŘEZOVÉHO CUKRU SE ZÁSADITÝM SLOŽENÍM PROSTŘEDÍ ÚSTNÍ DUTINY NEUTRALIZUJÍ. TÍM PŘÍMO HUBÍ NEŽÁDOUCÍ BAKTERIE, POMÁHAJÍ ODSTRANIT PLAK, ZABRAŇUJÍ VZNIKU ZUBNÍHO KAZU A OCHRAŇUJÍ I ​​DÁSNĚ. BONBÓN Z BŘEZOVÉHO CUKRU SE POSTUPNĚ ROZPUSTÍ V ÚSTECH A PROSTŘEDNICTVÍM SLIN SE DOSTANE I DO NEJOBTÍŽNĚJI PŘÍSTUPNÝCH ZÁKOUTÍ ÚSTNÍ DUTINY.
BONBONY Z BŘEZOVÉHO CUKRU SI MŮŽETE DOPŘÁT IV PŘÍPADĚ, ŽE HUBNETE, MÁTE ZVÝŠENOU NÁCHYLNOST KE VZNIKU CUKROVKY, NEBO JIŽ DIABETEM TRPÍTE. BŘEZOVÝ CUKR MÁ AŽ O 40% MÉNĚ KALORIÍ NEŽ KLASICKÝ CUKR V BĚŽNÝCH CUKROVINKÁCH, DISPONUJE MIMOŘÁDNĚ NÍZKÝM GLYKEMICKÝM INDEXEM 7 A PRO JEHO ZUŽITKOVÁNÍ V LIDSKÉM TĚLE NENÍ POTŘEBNÝ INZULÍN.
DÍKY PRAKTICKÉMU BALENÍ SI MŮŽETE BONBÓNY Z BŘEZOVÉHO CUKRU BRÁVAT VŠUDE S SEBOU A DOPŘÁT SI JE KDYKOLI, KDYŽ DOSTANETE CHUŤ NA NĚCO SLADKÉHO. NAMÍSTO POCITŮ VINY Z KONZUMACE NEZDRAVÝCH SLADKOSTÍ SI U KAŽDÉHO BŘEZOVÉHO BONBONU MŮŽETE ŘÍCI, ŽE SVÝM ZUBŮM JEN PROSPÍVÁTE. SLADKOU CHUŤ SI TEDY MŮŽETE UŽÍT TAKÉ VEČER PŘED SPANÍM, KDYŽ UŽ MÁTE UMYTÉ ZUBY.
STUDIE UKAZUJÍ, ŽE BŘEZOVÝ CUKR (XYLITOL) MÁ VYSOCE ZÁSADITÉ VLASTNOSTI, KTERÉ PODPORUJÍ ZÁNIK BAKTERIÍ KAZU, ČÍMŽ CHRÁNÍ ZUBY A DÁSNĚ. K ZABLOKOVÁNÍ KYSELINY JE NEZBYTNÉ, ABY SE BŘEZOVÝ CUKR UDRŽEL V ÚSTECH 7-10 MINUT.
JAKÉ JSOU MOŽNOSTI:
ŽVÝKAČKY S XYLITOLEM OBSAHUJÍ MINIMÁLNÍ KONCENTRACI XYLITOLU A DALŠÍ SLADIDLA A PŘÍSADY. ABY BYLY ÚČINNÉ JE TŘEBA UŽÍVAT VELKÉ MNOŽSTVÍ DENNĚ.
BONBONY S XYLITOLEM: I KDYŽ JE KONCENTRACE XYLITOLU V BĚŽNÝCH BONBONECH VYŠŠÍ, KE STABILIZACI PRODUKTU SE MUSÍ SMÍCHAT S JINÝMI PŘÍSADAMI. VĚTŠINA TABLET NEMÁ PEVNÉ SLOŽENÍ A ROZPOUŠTÍ SE PŘÍLIŠ RYCHLE V ÚSTECH, ČÍMŽ SE SNIŽUJE POŽADOVANÝ ÚČINEK.
HEALTHY TEETH SE VYRÁBĚJÍ PŘÍRODNÍM KRYSTALIZAČNÍM PROCESEM. KAŽDÝ BONBON OBSAHUJE 3,8 G BŘEZOVÉHO CUKRU, COŽ ZPŮSOBUJE, ŽE SE POMALU ROZPOUŠTÍ V ÚSTECH PO DOBU 7 AŽ 10 MINUT. TÍM JE DOSAŽENO NEZBYTNÉHO ÚČINKU PRO UDRŽENÍ IDEÁLNÍHO ALKALICKÉHO PROSTŘEDÍ S MAXIMÁLNÍ ÚČINNOSTÍ.
S HEALTHY TEETH JE DENTÁLNÍ HYGIENA VELMI JEDNODUCHÁ. VELKOU VÝHODOU JE TO, ŽE JE MŮŽEME VŽDY VZÍT S SEBOU A POUŽÍT JE KDYKOLI A KDEKOLI: KDYŽ PRACUJEME, CESTUJEME, PO VEČEŘI, KDY CÍTÍME SUCHO V ÚSTECH, KDYŽ MÁME CHUŤ NA NĚCO SLADKÉHO A OBZVLÁŠŤ VHODNÉ JSOU VŽDY PO JÍDLE. TÍMTO ZPŮSOBEM BAKTERIE NEMAJÍ ČAS SE PROJEVOVAT V ÚSTECH.
ÚČINEK NA ZUBY ZNÁSOBÍME, POKUD CUKROVINKU UŽIJEME PŘED SPANÍM BEZ NÁSLEDNÉHO PITÍ VODY NEBO OPLACHOVÁNÍ. TÍMTO ZPŮSOBEM SE ZÁSADITOST ÚST ZVÝŠÍ PŘES NOC.
SLOŽENÍ: 99,6% BIO ORGANIC XYLITOL - BŘEZOVÝ CUKR, 0,4% BIO ORGANICKÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ LEMON.
ZEMĚ PŮVODU: ŠPANĚLSKO
HMOTNOST: 95G - 25 CRUKŘÍKŮ
UPOZORNĚNÍ: NADMĚRNÁ KONZUMACE MŮŽE VYVOLAT PROJÍMAVÉ ÚČINKY. SKLADUJTE V SUCHU A CHRAŇTE PŘED PŘÍMÝM SLUNCEM.
TAK NA CO JEŠTĚ ČEKÁTE? DOPŘEJTE SI NEJZDRAVĚJŠÍ CHUTNÉ BONBÓNY NA TRHU I VY!

282,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy