CZK

BIO REHAB Maska-aktivátor růstu vlasů Kód produktu: 23402

Síla se skrývá v délceUnikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při řídnutí vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu.

Nenechte nic náhodě. Po umytí vlasů používejte vlasovou masku na posílení vlasů

Dopřejte oslabeným vlasovým kořínkům speciální výživu. Vlasová maska obsahuje unikátní kombinaci z bylin, které vyživují a posilují vlasové folikuly. Masku stačí aplikovat po každém umytí vlasů a za 3 měsíce se můžete těšit na růst nových zdravých vlasů.
 • Zvyšuje aktivitu vlasových folikul
 • Zpevňuje vlasové kořínky
 • Urychluje růst nových vlasů
 • Zlepšuje jejich strukturu po celé délce
 • Regeneruje pokožku hlavy
 • Vhodná pro muže i ženy

Najdete v ní výtažky ze 7 bylin, které povolávají vlasové kořínky znovu do práce

Za oslabením, řídnutím a celkově špatným stavem vlasů stojí nejčastěji dědičnost, hormonální nerovnováha (porod, kojení, přechod), špatná životospráva (nedostatek minerálů a vitamínů) nebo dlouhodobý stres. Všechny tyto faktory oslabují organismus a zastavují množení buněk ve vlasových cibulkách. Následující byliny a plody je proberou zpět k životu.
 • Na oslabené a řídnoucí vlasy
 • Mechanicky porušené vlasy
 • Pro vlasy, které ztratily vitalitu
 • Při zvýšené šupinatosti pokožky

Zázvor vaši pokožku hlavy do hloubky vyživí

Zázvor obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník a vitamíny C a E, které pokožku hlavy do hloubky vyživí. V zázvoru se nachází i látku Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly.

Ženšen posílí její obranyschopnost

Mezi aktivními látkami ženšenu najdete antioxidanty, polysacharidy, peptidy a saponiny. Posilují organismus a tím zvyšují jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Ženšen zlepšuje kvalitu vlasů, které jsou díky němu pružnější a poddajnější.

Andělika lékařská se postará o intenzivní hydrataci

Tuhle bylinu možná znáte jako děhel lékařský. Zrychluje metabolismus a intenzivně hydratuje pokožku hlavy. Má zklidňující účinky, takže odstraňuje nepříjemné svědění.

Moruše zabrání vysušování a lámání vlasů

Plody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním pokožky a lámáním vlasů.

Houba Lingzhi urychluje regeneraci a čistí pokožku

Lingzhi či lesklokorka lesklá se hojně používá v tradiční čínské medicíně i kosmetice jako adaptogen. Obsahuje přírodní polysacharidy, triterpen a další biologicky aktivní látky, které posilují vlasy.

Rdesno čistí krev a zabraňuje stárnutí vlasů

Kořen rostliny Rdesno obsahuje vápník, zinek, železo a magnézium. Blokuje proměnu testosteronu na dihydrotestosteron a tím zmírňuje oslabení vlasových cibulek i šedivění vlasů.

Dřezovec šetrně čistí pokožku hlavy

Pupeny tohoto keře obsahují saponiny, které po protřepání s vodou tvoří mýdlovou pěnu. Dřezovec tak šetrně čistí pokožku. Navíc posiluje jemné a oslabené vlasy.Zpočátku můžete po aplikaci masky cítit jemné mravenčení nebo pálení na pokožce hlavy. Způsobuje ho právě zázvor, který pokožku hodně prokrvuje, a tím ji prohřívá.

Po použití masky budou vaše vlasy tak hebké, že si do nich budete muset pořád sahat

Maska posiluje pokožku hlavy i vlasy už od kořínků a podporuje růst nových. Zároveň pečuje o jejich povrch, takže funguje na principu kondicionéru. Použijte ji hned po umytí šamponem a krátkém vysušení vlasů.
 • Aplikujte na čisté vlhké vlasy
 • Rovnoměrně masku rozprostřete po celé délce
 • Vmasírujte masku jemně do pokožky
 • Nechte 5 - 10 minut působit
 • Pečlivě opláchněte vodou
 • Používejte po každém umytí vlasů. Nejméně však 3x týdně.

Až masku smyjete, budou vaše vlasy krásně hladké a voňavé. Půjdou i snadno rozčesat a budou mít bohatší objem.

 https://youtu.be/tP4k7B8h-hE?si=PXHXIhKMlKJxOeLl

390,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy