CZK

BIO REHAB - Tonikum-aktivátor růstu vlasů Kód produktu: 23403

Síla se skrývá v délceTonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby posiloval řídnoucí, oslabené vlasy, regeneroval pokožku hlavy i vlasy a podpořil jejich růst.

Aktivní složky

Angelica

Ling-Zhi

Zázvor

Ženšen pravý

Dejte si 30denní kúru s intenzivním tonikem. Probudí vaše vlasové kořínky zpět k životu

Nacházíte víc vlasů na podlaze, než na své hlavě? Pak jim dopřejte intenzivní péči s tonikem, která působí přímo na vlasové cibulky. Posiluje oslabené, řídnoucí vlasy a podpoří růst nových. Speciální tonikum se používá ráno a večer po dobu 30 dní. Díky obsaženým bylinám posiluje obranyschopnost vaší hřívy. Bude tak odolnější vůči negativním vlivům životního prostředí.

Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek:

  • Stimuluje růst nových vlasů
  • Pomáhá normalizovat činnost mazových žláz
  • Zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu
  • Pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí

TIP

Pro dosažení maximálně možného efektu používejte tonikum v pravidelných intervalech. Lahvička vystačí na 1 měsíční kúru.

Regeneruje pokožku a podporuje růst nových vlasů

1.Pomáhá posílit oslabené vlasy2.Stimuluje růst nových vlasů3.Harmonizuje činnost mazových žláz4.Neobsahuje sulfáty

Obsahuje výtažky ze 7 bylin, které aktivují buňky ve vlasovém folikulu. Výsledkem jsou pevné a zářivé vlasy

Každý vlas vyrůstá z vlasové cibulky, která je součástí vlasového folikulu. Zde dochází k množení buněk, které jsou vytlačovány nahoru a formují samotný vlas. Ten roste zhruba 3 - 7 let. Pak během dvou týdnů přestane růst a pomalu odumírá. Na pokožce hlavy se drží ještě 3 měsíce, než úplně odpadne. Pokud je vlasový folikul v pořádku, celý cyklus se opakuje. Když není, nový vlas už nevyroste a na hlavě se objevují lysá místa. S těmito problémy vám pomůžou následující rostliny, které prokrvují pokožku hlavy a stimulují růst nových vlasů.

Potřebné látky pro podporu vašich vlasů přináší účinný fytokomplex

ZázvorZázvor obsahuje velký podíl mastných kyselin, draslík, hořčík, vápník a vitamíny C a E, které mají antioxidační účinky a do hloubky vyživují pokožku hlavy. V zázvoru najdete i látku Gingerol, která se štiplavostí podobá chilli papričkám. Ta prokrvuje pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly. ŽenšenV téhle bylině najdete velký zástup účinných látek - od antioxidantů, polysacharidů, peptidů až po saponiny. Posiluje organismus a tím zvyšuje jeho odolnost vůči škodlivým vlivům. Zlepšuje kvalitu vlasů, které jsou o poznání pružnější a poddajnější.Andělika lékařskáRostlina je známá také jako děhel. Zlepšuje metabolismus a intenzivně hydratuje pokožku hlavy. Zlepšuje její prokrvení a tím posiluje vlasy. Kůži na hlavě také zklidňuje, čímž odstraňuje nepříjemné svědění.MorušePlody ovocného stromu jsou známé už od antického středověku. Moruše obsahují vitamín C, B1, B5, B6, E a karoten. Mezi další účinné látky patří hořčík, draslík a železo, které chrání vlasy před vysušováním a lámáním.LingzhiLingzhi či lesklokorka lesklá se hojně používá v tradiční čínské medicíně i kosmetice jako adaptogen. Obsahuje přírodní polysacharidy, triterpeny a další biologicky aktivní látky, které posilují pokožku hlavy i vlasy.DřezovecPupeny tohoto keře obsahují přírodní pěnivé saponiny, proto přípravek šetrně čistí pokožku. Dřezovec navíc posiluje jemné a oslabené vlasy.

Už nebudete sbírat hrsti vlasů z prostěradla nebo hřebenu. Vlasy zůstanou pevně ukotvené ve vlasových koříncích

Obměna vlasů představuje přirozený proces, při kterém se tělo denně zbavuje 30 - 100 vlasů. Co když jich ale ztrácíte mnohem víc? Jaké jsou nejčastější důvody oslabení a řídnutí vlasů:

  • Nevhodná strava (zejména nedostatek železa, bílkovin a zdravých tuků)
  • Mechanické poškození vlasů (žehlení, barvení, fénování, stahování do gumičky)
  • Hormonální změny (dospívání, těhotenství, porod, antikoncepce, přechod)
  • Stres (dlouhodobé napětí a nedostatek spánku)

Bezoplachové tonikum obnoví mužskou i ženskou hřívu. Stačí ho vmasírovat ke kořínkům a nechat působit

Tonikum aplikujte na oblast, kde se vám vlasy ztrácejí a slábnou. Buď pomocí vatového tamponku, nebo přímo z kapátka. Vetřete ke konečkům a několik minut jemně masírujte. Tento postup opakujte ráno a večer po dobu 30 dní. Důležitá je důslednost a pravidelnost.

Lahvička vám vystačí na celou měsíční kúru. Její obsah má totiž vysokou koncentraci účinných látek

1.Na umyté vlasy2.Používá se 2x denně3.Nemusí se oplachovat4.Vhodné pro muže i ženy

https://youtu.be/tP4k7B8h-hE?si=FcRfAvnajfov-pRt

560,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy