CZK

BOSWELLIA SERRATA 60 VEGAN KAPSLÍ


Ale jeho léčivý potenciál využívali i staří Egypťané, tradiční indická či ajurvédská medicína. Extrakt z pryskyřice kadidlovníku obsahuje mnoho účinných látek jako jsou terpeny, ale hlavně boswellové kyseliny, které jsou známé pro své protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti. Boswellové kyseliny mají srovnatelný efekt s kyselinou acetylsalicylovou.
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem! 

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serata) je strom, který sice nevyniká svým vzhledem, ale pod jeho kůrou se ukrývá cenná pryskyřice zvaná kadidlo. Kadidlo (olibanum nebo frankincense) je vonná pryskyřice.


925,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy