CZK

Filtr OASA s vložkou FILTR OASA S VLOŽKOU 21001

Nádobový filtr OASA je jednoduchý a účinný prostředek ke zlepšení kvality pitné vody. Speciální filtrační technologie (český patent) odstraňuje z vody všechny nežádoucí příměsy (chlór a jeho sloučeniny, těžké kovy, zbytky saponátů, fenoly, dusičnany, přechodnou tvrdost, arzen atd. - dle druhu vložky).
Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo z vaší studny. Filtrační vložka setu Oasa je výměnná. Set je dodáván s filtrační vložkou - červené víčko.
Horní filtrační část setu je vyrobena z tyrkysového plastu (dostupné je i čiré provedení).
Konvice je vyrobena z chemicky a tepelně odolného skla Simax. Lze ji použít i k přípravě teplých nápojů. Např. čaje, k jehož přípravě je určen skleněný filtr, jenž je součástí setu. Odměrka slouží buď jako odkládací nádoba pro filtr, nebo jako odměrka.
Nádobový filtr Oasa má podobné vlastnosti jako Dionela. Je přenosný, cenově velmi výhodný. Voda se do něj nalévá - nevyžaduje tlakovou vodu. Vhodný na chaty, chalupy, do kanceláří atd. Množství filtračních hmot v nádobovém filtru Oasa je oproti Dionele cca 8x nižší - tomu odpovídá i 8x nižší kapacita.
Náhradní vložky do filtru OASA:
- Vložka se zeleným víčkem - odstraňuje škodliviny jako vložka s červeným víčkem + navíc s vysokou účinností odstraňuje dusičnany. Kapacita dle množství dusičnanů ve vstupní vodě - až 150 litrů.
- Vložka s červeným víčkem - zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach chloru a zachovává přírodní minerální složení vody. Dále odstraňuje ropné látky, saponáty, fenoly, stopy chemických látek používaných v zemědělství, organické sloučeniny chloru, aromatické uhlovodíky, těžké kovy atd. Kapacita této vložky je 800 litrů vody.
- Vložka s modrým víčkem - odstraňuje široké spektrum cizorodých látek, např. chlor a jeho organické sloučeniny (chloroform a další THM), ropné látky, saponáty, těžké kovy, pesticidy, atd. Navíc odstraňuje tzv. přechodnou tvrdost vody. U tvrdých vod je nepostradatelná ke zlepšení chuti a vzhledu čaje i kávy a vzhledu vařené zeleniny. Neodstraňuje dusičnany. Kapacita vložky: 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti Vaší vody).
- Vložka s černým víčkem - odstraňuje škodliviny jako vložka s červeným víčkem + navíc odstraňuje s velikou kapacitou těžké kovy, např. arzen, antimon, hliník, selen, vanad, molybden, měď, olovo a fosfát. Neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost. Vložku používejte nejdéle 1 rok.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v České republice.

850,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy