CZK

Glutatione complex Kód produktu: 135456

Podpora imunity, zdroj zinku, vitamínu B6 a vitamínu A

Doplněk stravy pro podporu imunity a ochranu před škodlivými vlivy okolního prostředí. Glutathion complex obsahuje profylaktickou dávku tripeptidu glutathionu. Glutathion pomáhá udržovat ochrannou funkci organismu v období nachlazení a virových onemocnění. Nízký obsah glutathionu v těle je spojován s rychlejším stárnutím, skvrnami na pokožce a nerovnováhou v trávení. Přirozeně ubývá s postupujícím věkem. 

Na podporu imunity a vaší vitality

Glutatione complex obsahuje tripeptid glutathion, což je jeden z nejdůležitějších a přirozeně se vyskytujících antioxidantů v těle. Chrání buňky před oxidačním stresem a pomáhá udržovat rovnováhu tkání a orgánů. Nachází se především v játrech. Jeho hlavní funkcí je neutralizovat volné radikály a další reaktivní sloučeniny, které poškozují buňky. Podporuje také imunitu.

Co je oxidační stres

Nerovnováha mezi množstvím volných radikálů v těle a množstvím antioxidantů, které jsou schopny tyto radikály neutralizovat. Volné radikály si můžeme představit jako nestabilní molekuly, které v těle vznikají při různých biologických procesech nebo jsou vstřebávány z vnějšího prostředí. Vlivem jeho znečištění, kouření nebo ultrafialového záření.

Nízký obsah glutathionu v těle je spojován s rychlejším stárnutím, skvrnami na pokožce a nerovnováhou v trávení. Přirozeně ubývá s postupujícím věkem.

Vzpruha pro plíce

Plíce jsou oxidačnímu stresu vystavovány neustále tím, jak vdechují částice ze znečištěného ovzduší nebo cigaretového kouře. Chránit tělo před negativním působením volných radikálů se dá změnou životního stylu a dostatečnou zásobou antioxidantů.

Antioxidant Glutathion se v organismu podílí na zbavování se odpadních látek a brání tělo proti autoimunitním reakcím.


Volné radikály se tvoří i během trávení potravy. Práci glutathionu tak ocení i střeva. Pozitivní vliv má také na správné fungování štítné žlázy.

Kdy je Glutatione complex prospěšný

  • když si chcete udržet optimální zdraví

  • když hřešíte v jídelníčku

  • když máte nedostatečnou nebo nadměrnou fyzickou zátěž

  • když se potýkáte se stresem a problémy se spánkem

  • když jste pasivní kuřáci

  • když jste dosáhli elegantního věku

TIP

1 tobolka denně s jídlem

Užívejte po 30 dní. Pak si dejte 14 dní pauzu. Kúru můžete opakovat.

Ve 30 kapslích získáte zdroj zinku, vitamínu B6 a A

GlutathionSilný antioxidant, který pomáhá tělo chránit před působením volných radikálů. Podporuje odplavování škodlivých látek z organismu a podporuje imunitní systém. Pomáhá snižovat příznaky stárnutí.Extrakt z kurkumy dlouhéKurkuma je koření používané v tradiční indické medicíně, kde se po staletí využívá pro své detoxikační vlastnosti. Obsahuje látku kurkumin, což je silný antioxidant. Podporuje správnou funkci mozku a přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi.Extrakt z listu rozmarýnuTahle aromatická bylina obsahuje řadu přínosných látek. Např. kyselinu karnosovou, rozmarýnovou, flavonoidy a antioxidanty. Má povzbuzující účinky, zlepšuje náladu a soustředění.Extrakt z oplodí vlašského ořechuJe zdrojem mnoha živin, včetně bílkovin, zdravých tuků, vitamínů a minerálů. Obsahuje také antioxidanty a flavonoidy, které příznivě působí na zdraví. Chrání tělo před působením volných radikálů a přispívá k očistě žaludku a střev.ZinekTahle minerální látka podporuje imunitní systém a má pozitivní vliv na paměť a koncentraci. Také na chuť k jídlu a trávení. Podporuje produkci kyseliny chlorovodíkové v žaludku, která pomáhá trávit potravu.Vitamín B6Podporuje kondici mozku a nervové soustavy. Jeho nedostatek může vést k horší náladě, úzkosti nebo problémům s pamětí. Pomáhá tělu využívat energii z potravy a přeměňovat ji na glukózu, což je jeho hlavní zdroj energie.Vitamín AVitamín rozpustný v tucích, který má pozitivní vliv na imunitní systém a zrak. Je důležitý pro zdraví očí a vidění. Také pomáhá při tvorbě nových kostních buněk. Má vynikající antioxidační vlastnosti.

Kdy je lepší Glutatione nepoužívat

Není určen pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

V případě neprůchodnosti žlučových cest a při žlučových kamenech.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, skladování, výrobce, použití

Složení v 1 kapsli: Extrakt z kurkumy s obsahem kurkuminu (150 mg/12 mg), Glutation 70 mg, Extrakt z listu rozmarýnu 22 mg, Extrakt z oplodí vlašského ořechu 16 mg, Vitamín A 220 μg/27,5 % RHP, Vitamín B6 1,2 mg/85,7 % RHP, Zinek 3 mg/30 % RHP.
Použití: Dospělí užívají 1 kapsli s jídlem. Doporučená doba užívájí je 30 dní. Před použitím se poraďte se svým lékařem. Skladování: na suchém místě mimo dosah slunečního záření, při teplotě do 25 °C.Země původu: RuskoDistributor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Praha 8

Upozornění: není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Možná nesnášenlivost některého komponentu doplňku stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

1 229,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy