CZK

Jemný intimní gel Kód produktu: 64404

Intimní hygienaJemný čistící gel neobsahuje mýdlo - je vhodný pro intimní hygienu, protože jemně čistí, neutralizuje nepříjemný zápach a hydratuje pokožku.

Pečujte o citlivou pokožku intimních partií každý den. Šetrný intimní gel je vhodný i pro těhotné a kojící ženy

Intimní partie vašeho těla mají kyselé PH, které citlivou poševní oblast chrání u pomáhá ji udržet zdravou. Omývání samotnou vodou nebo používání klasických sprchových gelů a mýdel může tuto přirozenou rovnováhu narušit. Výsledkem je svědění, pálení nebo větší náchylnost k dalším nepříjemným potížím. Ke zdravému poševnímu prostředí přispíváte i pravidelnou hygienou a používáním šetrné kosmetiky. Intimní gel tianDe pečuje o vaši pokožku pomocí čistícího koloidního stříbra, rostlinných výtažků a kyseliny mléčné

.1.Pomáhá udržet zdravé poševní prostředí

2.Můžete ho používat každý den

3.Udržuje přirozené PH pokožky

4.Šetrně čistí citlivou pokožku 


Intimní gel nedráždí ani nesvědí. Prospívá i lidem s problematickou pletí

Je vhodný pro muže i ženy s citlivou nebo problematickou pletí. Můžete ho bez obav používat, i když vás trápí kožní potíže nebo máte citlivou pokožku. 

Koloidní stříbro skvěle čistí a zároveň zklidňuje problematickou pleť

Koloidní stříbro je pro intimní gel jako stvořené. Používá se i v lékařství, protože výborně čistí a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Tea tree olej, kyselina mléčná a výtažky z bylin regenerují pokožku a udržují její přirozené PH

Výtažky z bylin neutralizují nepříjemný zápach, hydratují citlivou pokožku intimních partií a nenabourají její přirozené pH. Zanechávají pokožku měkkou, čistou a hydratovanou.
  • Vhodný i pro muže
  • Těhotné a kojící ženy
  • Miminka i děti

Nezanedbávejte pravidelnou intimní hygienu. Jemný gel vaši pokožku šetrně vyčistí a zároveň hydratuje

Intimní gel může používat celá rodina. Jeho složení odpovídá potřebám mužské i ženské pokožky v intimních partiích. Neutralizuje nepříjemný zápach a udržuje ji dlouhodobě čistou a svěží.
  • Krásně voní
  • Bohatě pění
  • Zjemňuje pokožku

 

352,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy