CZK

MACA 4X POWER, BIO 140 G kod 1027

Spojení 4 odrůd macy, Maca červená, černá, žlutá a fialová v BIO a RAW kvalitě, která zaručuje maximální kvalitu bioaktivních látek, aby vznikla nepřekonatelná přírodní síla

Věděli jste že?

Peruánci macu uctívají a věří, že byla seslána vysoko z hor bohem jménem Virakoča. Hlíza připomínající řepu získala jméno Ma-ca "rostlina přicházející z výšin, aby posílila". Maca získává z půdy a z extrémních podmínek kde roste spoustu síly a živin. Inkové ji začali pěstovat pro její účinky, aby byli odolnější vůči nepříznivému počasí, ale také energičtější a vitálnější. Pravděpodobně se díky jejím afrodiziakálním účinkům rychle jihoamerické kmeny rozrůstaly.

Vhodná pro:

  • muže ke zlepšení sexuální výkonnosti
  • ženy s hormonálními problémy a s nimi spojenými následky
  • ženy v období menopauzy
  • studenty na podporu paměti a koncentrace
  • sportovce na podporu výkonu
  • vegany

Obsah balení: 140 g

Složení: prášek maca (Lepidium meyenii) 25% BIO Maca žlutá, 25% BIO Maca červená, 25% BIO Maca černá, 25% BIO Maca fialová

Nutriční hodnoty (100 g):
Energetická hodnota: 1466 kJ/ 348 kcal
Tuky: 2,1 g
z toho nenasycené mastné kyseliny: 0,4 g
Sacharidy: 63,9 g
z toho cukry: 27, 6 g
Bílkoviny: 13 g
Vláknina: 10, 6 g
Sůl: 0,01 g

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Řeřicha peruánská (Maca - lepidium meyenii) podporuje:

  • Plodnost
  • Sexualitu
  • Fyzické a duševní zdraví - vytrvalost, vitalita
  • Hormonální systém - při menopauze - zdroj fytoestrogenu

Použití a dávkování: Denní doporučená dávka je 1–5 čajových lžiček (2–10 g). Můžete macu konzumovat 1–3x denně. Dávkovací schéma si každý může zvolit sám v rozmezí doporučené denní dávky. My doporučujeme dávkovací schéma: 5x/týdně nebo 3 týdny v měsíci.

Pro začátek užívejte v menších dávkách (např. 1/2 čajové lžičky). Postupně je možné dávky navyšovat s ohledem k tělesné hmotnosti.

Macu můžete přidat do oblíbeného nápoje, smoothie, do kaše nebo v RAW kuchyni i do těsta při pečení. Maca obohatí výsledný nápoj či pokrm chuťově i nutričně.

V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz

Země původu: Peru

Skladování: Uchovávejte na suchém, temném místě do 25°C v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte mrazu, nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzumaci macy konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Doba expirace vyznačena na obalu. 

315,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy