CZK

MACACOFEE - 220G

40 dávek kávy. 500 mg macy v každé kávě.

Káva + Maca - je pro své účinky nazývána "Peruánskou modrou pilulkou" a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti.
Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca je 100% bezpečná bez vedlejších účinků.
Maca je rostlina pocházející z centrálních And. Podle výsledků výzkumu obsahuje vápník, fosfor, železo, alkaloidy, uhlohydráty (levulosy, maltóza a škroby, vitamin C a mastné kyseliny.
Jejich hlavní účinky jsou: podpora kalcifikace kostí, revitalizace činnosti neuronů (mozkových buněk), stimulace tvorby červených krvinek (tvorba zrání červených krvinek), stimulace reprodukčních orgánů (u obou pohlaví), zabraňují předčasnému stárnutí buněk atd.
Užívá se proti křivici a osteomalácii (dekalcifikaci kostí u dětí a dospělých), pro snížení fyzické a duševní únavy, při různých typech chudokrevnosti, proti sterilitě u žen i mužů, reguluje menstruační cyklus u žen a mužů zbavuje impotence. Zabraňuje předčasnému stárnutí a fyzické slabosti.

Její blahodárné vlastnosti a užitečnost jsou známé dávno před španělským obdobím a jsou potvrzovány současnými vědeckými poznatky.

1 - 2 čajové lžičky funkční kávy do sklenice a zalít horkou vodou. V každé kávě je až 500 mg účinné látky prospěšné pro vaše zdraví. Na zdraví se zdravou kávou. 

1 100,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy