CZK

MASTICHA PREBIOTIC 60 VEGAN KAPSLÍ

O řecké mastice, pryskyřici stromů Pistacia Lentiscus, rostoucích na ostrově Chios v Egejském moři se v posledním období mluví stále více.

Přestože v arabských zemích a jiných východních zemích je její síla známa již staletí a masticha je tam běžně používaná, v Evropě se informace o ní šíří až v posledních letech. Pokud si chcete představit, jak vypadá strom ze kterého pochází masticha, představte si strom podobný olivovníku. Je to vždy zelený strom se silným kmenem.
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkům výživy přiřazována jiná výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy je třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem! 

Doporučené dávkování

1 kapsle denně před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutin (3dcl) 
1 025,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy