CZK

Omega – 30 Days

BIOAKTIVNÍ SMĚS PŘÍRODNÍCH ZA STUDENA LISOVANÝCH OLEJŮ OBOHACENÁ O VITAMÍNY D3 A K2.

 • Ideální složení esenciálních nenasycených mastných kyselin OMEGA 3 A 6 v poměru 1:3 pro podporu a posílení organismu.
 • Obsahuje nejsilnější přírodní antioxidant BIO ALGAMO® OLEORESIN ASTAXANTHIN z řasy Haematococcus pluvialis.
 • Jedinečný produkt, který primárně řeší poměry jednotlivých lipidových složek tak, aby dosáhl optimálních dávek pro Endokanabinoidní systém.
 • Primární zdroj OMEGA 3, OMEGA 6 A OMEGA 9 bez kterých nemůže Endokanabinoidní systém fungovat
 • Ideální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin

  Olej Omega je zdrojem vysokého obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro správné fungování endokanabinoidního systému.


 • Zdroj životně důležitých esenciálních látek

  Jedna lžička oleje Omega denně doplní tělu esenciální živiny, které si nedokáže samo vyrobit.

  Ačkoliv jsou tyto živiny nezbytné pro správné fungování těla, jsou v průmyslové stravě obsaženy pouze v minimálním množství.

  Užíváním Omega se dostává endokanabinoidní systém do rovnováhy.

 • Směs za studena lisovaných přírodních olejů

  Základ oleje Omega je vyroben na čistě přírodní bázi z oleje z konopných semen, oleje z vlašských jader a oleje z byliny kamejky rolní.

 • Obsahuje nejsilnější známý antioxidant

  Přírodní nejsilnější antioxidant, který je 6000x silnější než vitamín C. Je produkovaný mikrořasou Haematococcus pluvialis.

  Antioxidanty pomáhají odbourávat volné radikály, které způsobují oxidační stres. Tím chrání tělesné buňky, tkáně a orgány.

 • Astaxantin ovlivňuje celé tělo

  Většina antioxidantů neutralizuje pouze 1 typ volných radikálů.

  Astaxatin neutralizuje až 19 volných radikálů najednou a svojí činností má vliv na celé tělo.

 • Vyrovnává hladinu cholesterolu v krvi

  Kyselina linolová a kyselina alfa-linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Odlehčuje tak zátěži kardiovaskulárnímu systému.

 • Udržuje normální hladinu glukózy

  Olej Omega přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Pomáhá zejména mozku a červeným krvinkám získávat energii pro správné fungování.

 • Olej bohatý na vitamíny E, D a K

  Vitamín D je zásadní pro správnou funkci imunitního systému a dělení buněk. Přispívá také k udržení normální činnosti svalů, stavu kostí a zubů.

  Vitamín E je důležitý pro ochranu buněk před oxidativním stresem.

 • OMEGA obsahuje tyto důležité látky

  Konopný olej

  Konopný za studena lisovaný olej, který pochází z konopných semen. Obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 v ideálním poměru 1:3. Tyto kyseliny jsou nezbytné pro funkci našeho organismu a slouží jako základní stavební kameny pro tvorbu endokanabinoidů. Tyto nenasycené mastné kyseliny si lidské tělo neumí vyrobit, proto je nutné je doplňovat pomocí stravy či suplementace. Konopný olej má protizánětlivý faktor, udržuje normální hladinu glukózy v krvi, normální činnost kardiovaskulárního systému – hladina cholesterolu a přirozenou obranyschopnost.

  Konopný olej je také významným zdrojem polyfenolů, což jsou látky běžně obsažené v rostlinách a plodech, které často mají výrazné antioxidační, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Tyto látky hrají klíčovou roli pro správnou biologickou dostupnost nenasycených mastných kyselin.


  Olej z vlašských ořechů

  Za studena lisovaný olej z vlašských ořechů má pozitivní vliv na lidský organismus. Podporuje normální činnost nervové soustavy, paměť a koncentraci. Udržuje hladinu lipidů a metabolismus lipidů. Je významným antioxidantem a podporuje přirozenou obranyschopnost.

  Olej z Kamejky rolní

  Olej je známý tím, že je bohatý na esenciální omega-3 mastné kyseliny alfa-linolenové kyseliny (ALA), obsahuje také velmi vysoké množství kyseliny stearidonové (SDA). SDA – méně známou omega-3 mastnou kyselinu – najdete v menším množství i v dalších veganských základních potravinách, jako je olej z konopných semínek a spirulina. Olej dále obsahuje vysoký podíl kyseliny gama-linolenové (GLA), která také patří mezi vzácné mastné kyseliny.

  To je důvod, proč odborníci na výživu obvykle doporučují, abyste dávku těchto Omega 3 mastných kyselin získali z jiných zdrojů, jako jsou určité druhy ryb (např. losos, sledi a ústřice) nebo doplněk DHA. To má ovšem i svá rizika. Rybí olej často není dostatečně kvalitní a bohatý na složky. Receptura s obsahem kamejkového oleje je tedy biologicky dostupnějším zdrojem omega-3 než tradiční rostlinné produkty.

  Astaxantin

  Přírodní nejsilnější antioxidant, který je 6000x silnější než vitamín C. Je produkovaný mikrořasou Haematococcus pluvialis.

  Po vystavení škodlivým vnějším vlivům nezůstává naše tělo bez následků. Generují volné radikály, které vedou až k poškození DNA. Antioxidant Astaxanthin je ve zhášení volných radikálů výjimečně efektivní a v tomto doplňku stravy je obsažen 8mg v denní dávce.

  Antioxidanty pomáhají odbourávat volné radikály, které způsobují oxidační stres. Tím chrání tělesné buňky, tkáně a orgány. Astaxanthin se řadí do skupiny karotenoidů.

  DALŠÍ BENEFITY

  • Pomáhá zvyšovat kvalitu života.
  • Napomáhá k odeznění únavy po sportovním výkonu.
  • Chrání před škodlivým UV zářením a spálením od slunce. Urychluje hojení po poškození slunečním zářením.
  • Mírní známky stárnutí a pomáhá zvyšovat odolnost organismu.

  Vitamin D3 vegan

  Vitamin D3, známý také pod názvem cholekalciferol, je extrahován z boreálního lišejníku a patří k vitamínům rozpustným v tuku. Je nezbytný pro lidské tělo, neboť umožňuje lépe vstřebávat a využívat vápník, který má velký význam pro kosti a zuby. Přispívá k normální činnosti svalů, imunitního systému a podílí se na dělení buněk.

  Vitamin K2

  Vitamin K2 patří k vitamínům rozpustným v tucích. Zajišťuje ukládání vápníku v kostech a v zubech. Označení MK7-vitamin K2 jako MK-7 transportuje více vápníku do kostí než vitamín K2 než MK-4.

  Synergie D3 a K2

  Vitamíny D3 a K2 se navzájem doplňují. Vitamin K2 řídí vstřebávání vitamínu D. Samostatné užívání vitamínu D3 nebo vitamínu K2 nebude nikdy tak účinné jako vzájemná kombinace těchto vitamínů.

  Vitamin E

  Esenciální vitamín E je antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem. Má mnohočetné působení, lidské tělo si ho však nedokáže vyrobit, proto vitamín E musíme přijímat v potravě.

2 448,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy