CZK

OREGANOVÝ OLEJ VE SPREJI (NEJEN) PRO DĚTI OREGA-CINN, 60 ML kod 1154

Skvěle chutnající imunitní podpora nejen pro děti! Tento olej obsahující vysokou koncentraci antioxidantu oregana je ideální pro podporu činnosti jater a imunitního systému. Obsah klíčových minerálů vápníku a hořčíku jej povyšuje na komplexní produkt, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Obsah skořicového oleje dodává výrobku vynikající a osvěžující chuť, mimo jiné podporuje správnou hladinu glukózy v krvi. Nečekejte až se ozve oslabená imunita! 

Proč užívat tento oreganový olej?

  • Divoké oregano obsahuje účinný flavonoid quercetin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík.
  • Obsažené vysoce kvalitní divoké oregano P73 je z odlehlých horských skal v Turecku a není geneticky modifikované nebo poškozené pesticidy.
  • Vynikající chuť oleje je podpořena sladidlem z kořene jakon a mochyně peruánské.
  • Vyvinut expertkou na výživu a zakladatelkou firmy North American Herb & Spice ve spolupráci s Dr. Cassem Ingramem, který je nutričním lékařem a expertem v přírodní medicíně.

Obsah balení: 60 ml (120 dávek).

Baleno ve ztmavené skleněné lahvičce s kapátkem.

Složení: Purifikovaná voda, rozpustný (micelizovaný) olej z divokého oregana, rozpustný (micelizovaný) olej z rozmarýnu, rozpustný (micelizovaný) olej z černuchy seté, hydrolát z divoké šalvěje, rozpustný (micelizovaný) olej z kasie (Cinnamomum cassisa), pomerančový olej, sirup z jakonu, výtažek z Arónie divoké (Aronia × prunifolia), výtažek z černého bezu, olej z máty peprné.

785,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy