CZK

Polévka cizrnová POLÉVKA CIZRNOVÁ 13203

Instantní cizrnová polévka s vlákninou v rodinném balení.
Balení obsahuje odměrku.
Balení: 784 g
Cizrna je luštěnina s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin. Navíc obsahuje železo v organizmem dobře vstřebatelné formě, vitamin C, kyselinou listovou, vitamin B6, esenciální kyseliny - zvláště methionin.
Obvyklý obsah v mouce je 12% vlákniny a 22% bílkovin.
Toto je navíc doplněno o živočišné proteiny z mléka a další typy vláknin.
Všechny naše polévky jsou významné zejména vysokým obsahem vlákniny, vysokým obsahem proteinů a doplňují do těla některé důležité minerální látky a vitaminy.
Zpracování luštěnin, ale i obilovin a obecně i rostlin a jejich částí metodou vysokorychlostního mletí zpřístupní živiny obsažené v nich v daleko vyšší míře než při běžném mlýnském zpracování. Jsou také z důvodu mikronizace struktur i lépe stravitelné.
Zásadní výhodou takto vyrobených mouk je to, že semena se zpracovávají celá včetně slupky, ta se v mlecím procesu neodstraňuje (jako otruby) a do výrobku se tak dostávají živiny obsažené ve slupce a těsně pod ní. To má pozitivní efekt v tom, že takto získané živiny jsou pro organizmus přirozené, tedy i lépe využitelné a proto cennější než látky dodané do mouk pro zlepšení jejich složení následně jako aditiva.

SLOŽENÍ

Složení: cizrnová mouka, syrovátka, syrovátkový izolát, pšeničná vláknina, sůl, rozpustná celulózová vláknina, koření, kyselina listová.

POKYNY

Návod k použití: 28 g rozmícháte postupně v 200 ml horké vody

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v ČR pro Klub GLOBAL 3000

555,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy