CZK

Přírodní magneziový krém 200 ml Na bolest a napětí svalů

Dopřejte své pokožce obnovu na povrchové a buněčné úrovni použitím magneziového krému. Magneziový krém LUUV, obohacený o kokosový olej a esenciální oleje, svým složením může pomoci při zánětlivých potížích. Využijte této první pomoci i při nedostatku hořčíku nebo k uvolnění při bolestech svalového napětí.

  • první pomoc při uvolnění napětí svalů
  • úleva od zánětů a bolestí při poraněních
  • zlepšení hojení
  • zdravé kosti

Inovativní doplnění hořčíku bez zátěže organismu

Jednou relativně neznámou výhodou hořčíku je, že skvělá a jemná cesta dodávání vede i přes kůži. Je to optimální způsob, jak dostat tento životně důležitý minerál přímo do krevního oběhu.

S nedostatkem hořčíku může souviset také slabá schopnost uvolňování svalů. Hořčík v krému se vyskytuje přirozeně a při aplikování na pokožku proniká přímo do buněk tam, kde je potřeba. Může tak poskytovat úlevu při bolestech a napětí svalů.

Zklidňuje a omlazuje svaly a mysl

Zklidňující hořčík a éterické esenciální oleje se spojují, aby podpořily hloubkovou regeneraci a relaxaci. Esenciální oleje podporují krevní oběh a dodávají krému příjemnou vůni. Je vhodný také pro citlivou pleť.

Po fyzické pracovní zátěži nebo náročném dni se nic nevyrovná relaxaci a úlevě po masáži s účinným magneziovým krémem. Tento zdravý a organicky bohatý produkt osobní péče můžete používat každý den a pocítit uvolnění a osvěžení za krátkou dobu.

Magneziový krém LUUV je certifikován světově uznávaným ekocertifikátem ECOCERT/COSMOS.

  • Složení

    Aqua, Magnesium chloride , Cocos Nucifera Oil, Polyglyceryl-3 Distearate, Glyceryl Stearate Citrate , Glyceryl stearate SE, Citrus Limon Peel (Lemon) Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongrass) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Triethyl Citrate, Glyceryl Caprylate, Xanthan gum, Benzoic Acid / 99.87% natural origin of total.

411,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy