CZK

Tělový deodorant ve spreji - Přírodní alunit a šalvěj Kód produktu: 30115

10ks/objednávkaOchrana citlivé pokožkyDeodoruje pokožku, přičemž nenarušuje funkci potních žláz - na rozdíl od běžných deodorantů, které obsahují aluminiové soli.Základem deodorantu ve spreji je alunit, což je minerál vulkanického původu, který spolehlivě ničí bakterie. Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení.

Aktivní složky

Alunit

Šalvěj lékařská

Zinek

Deodorant ve spreji neobsahuje alkohol, parabeny ani barviva. Je velice efektivní. Hodí se pro aplikaci po epilaci, zklidňuje pokožku a pečuje o ni. Je vhodný i pro nastávající a kojící maminky. Vysušuje vyrážku na těle a zabraňuje podráždění pokožky. Může se nanášet na chodidla a dlaně. Zaručuje svěžest po dobu 24 hodin. Jak deodorant používat? Nanášejte na čistou pokožku v oblasti podpaží, chodidel a dlaní.

Bojujte s potem a tělesným pachem přírodní cestou. Využijte síly alunitu a šalvěje

Základem tekutého deodorantu je minerál vulkanického původu, který dokáže spolehlivě ničit bakterie. V minulosti ho používali i naši dědečkové a babičky pro zastavení krvácení. Alunit byl v Čechách znám pod pojmem Kamenec. Další složkou deodorantu je silně aromatická bylina šalvěj. Jako léčivá rostlina se používala už v dávném Egyptě. Nyní tento deodorant můžete použít pro účinný boj s nepříjemným potem.

Deodorant účinně odstraňuje podráždění a svědění pokožky. Vysušuje vyrážku na těle a brání dalšímu podráždění.

Omezuje pocení, ale nechává vaše póry dýchat. Osvěžte své tělo šetrným deodorantem

Pot sám o sobě nezapáchá, dokud nepřijde do kontaktu s bakteriemi na povrchu pokožky. Alunit i šalvěj působí antibakteriálně, takže je dokáží zničit. Tím zabrání nežádoucímu zápachu. Zároveň neucpávají mazové žlázy, takže nenarušují funkci potních žláz. Pokožka může dál volně dýchat. Obě látky navíc stahují pokožku a tím snižují produkci potu.

1.Bez parfemace

2.Snižuje tvorbu potu a odstraňuje tělesný zápach

3.Vhodné i pro citlivou pokožku

4.Protizánětlivé a antibakteriální účinky

Pomůže mužům, ženám i teenagerům. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy

Sprejový deodorant neobsahuje žádné aluminové soli, alkohol ani parabeny. Je proto zdravotně nezávadný. Používat ho tak mohou těhotné a kojící ženy, ale i lidé s citlivou pokožkou nebo alergiemi. Poradí si s potem na mužské i ženské pokožce. Je spolehlivým pomocníkem mladých lidí i žen a mužů ve zralém věku.

  • Bez aluminiových solí
  • Bez alkoholu
  • Bez parabenů
  • Bez barviv

Nelepí, ani nešpiní vaše oblečení. Zajistí vám svěžest po 24 hodin

Deodorant neobsahuje žádné oleje, takže nezanechává stopy na oblečení. Rychle se vstřebá a po aplikaci nelepí. Na 24 hodin vás zbaví starostí s potem, protože přesně tak dlouho udrží pokožku svěží a čistou.

Deodorant aplikujte na čistou pokožku. Ze začátku vícekrát denně

Deodorant nanášejte na pokožku hned po sprše. Pokud byste ho aplikovali až v průběhu dne, na pokožce už budou bakterie, které mohou snižovat jeho účinnost. Prvních čtrnáct dní nanášejte deodorant až 3x denně. Následně už stačí jen 1x za den. Objem lahvičky dá na 800 stříknutí = více než rok každodenního používání

336,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy