CZK

TŘEŠŇOVÉ GUMMIES S OREGÁNOVÝM OLEJEM A ČERNUCHOU PRO DĚTI, 60 ŽVÝKACÍCH KAPSLÍ 1364

Tyto přirozeně sladcí gumídci z rostlinného želé s obsahem oreganového P73 oleje a oleje z černuchy seté ocení všichni ti, kterým ostatní doplňky stravy s oreganovým olejem nechutnají, obzvláště děti. Oregánový olej působí blahodárně na lidský organismus. Mezi jeho hlavní účinky patří podpora imunitního a kardiovaskulárního systému, normální činnosti jater a trávicího systému. Černucha setá (kmín římský) podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

 

  • Olej z černuchy seté podporuje normální hladiny glukózy v krvi a obsahuje vitamín E, steroly, stroliny, omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.
  • Olej z divokého oregana obsahuje flavonoid quercetin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík.
  • Kořen jakonu působí prebioticky a je přirozeným zdrojem inulinu, fruktooligosacharidů a draslíku. jedná se o přírodní sladidlo s nulovým glykemickým indexem.
  • Každý gumídek obsahuje 3 kapky oleje P73 z vysokohorského oregana, jež je doslova nabitý sluneční energií.
  • Oreganový olej je vyroben z ručně sbíraného oregana, které prochází trojnásobným testem pro ověření čistoty i autenticity a splňuje náročné výrobní cGMP standardy.
  • Vhodné i pro vegany a vegetariány.

Obsah balení: 60 žvýkacích kapslí (30 dávek)

Složení: Směs oleje z černuchy seté a P73 oleje z divokého oregana, BIO granulovaný nektar z kokosových květů, BIO sirup z jakonu, BIO jablečný pektin, BIO kyselina citronová, BIO koncentrát z třešní.


821,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy