CZK

Amare Nitro Xtreme 15ml 8Pack

Koncentrovaná šťáva z ovoce noni
Nitro Xtreme je ve srovnání s Nitro FX ještě koncentrovanější směs se šťávou z ovoce noni. Nitro Xtreme obsahuje CoQ10, hořčík, zinek, chrom a niacin (vitamín B3).
Díky thiaminu a niacinu, které trpí a vyčerpání a zachovávají psychické funkce, zajišťuje, aby bylo ve formě vašeho těla i váš mozek. Zásluhou značného množství zinku, který posiluje imunitní systém a zároveň chrání tělesné buňky, pomůže vám to, co potřebujete. Obsahuje živiny, které patří k normální činnosti nervové soustavy, a udrží vás dynamickými a bdělými.
Je k dispozici ve dvou chytrých balících, ideálních pro aktivního člověka, který má rád pohodlí a funkčnost. Obsahuje šťávu z ovoce noni, které se po staletí používá a pěstuje pro své blahodárné vlastnosti.
Tento produkt není náhražkou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte s nějakou chorobou, před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Nepřekračujte stanovené dávkování.

Kyani Nitro Xtreme

Zinek
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
Přispívá k normální plodnosti a reprodukci
Vitamin B1 (thiamin)
Přispívá k normální činnosti srdce
Vitamin B3 (niacin)
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Chrom, zinek
Přispívají k normálnímu metabolismu makroživin

Složení

Stabilizátor: glycerol, voda, chlorid hořečnatý, fruktóza, koncentrát ovoce noni, barva: amoniak-sulfitový karamel (siřičitany), regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma máty klasnaté, síran zinečnatý, nikotinamid (vitamin B3), koenzym Q10 v mikrokapslích, thiamin mononitrát (vitamin B1), chlorid chromitý

Kyani Nitro Xtreme

Užívejte 1 ml (20 kapek) Kyani Nitro až třikrát denně jako podporu svého zdravého životního stylu. Před použitím protřepejte.
Doporučujeme užívat Nitro před produkty Sunrise a Sunset, aby bylo zajištěno optimální vstřebávání živin, a po celý den pro zvýšení energie.


3 325,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy