CZK

ASEA® VIA™ Biome objednávejte telefonicky 602944078


ASEA® VIA™ Biome

KOMPLEX PROBIOTIK A PREBIOTIK
Potravinový doplněk s bakteriemi mléčného kvašení
Obsah: 90 kapslí
45,30 g ℮

ASEA VIA Biome poskytuje 16 vědecky podložených kmenů bakterií Lactobacillus a Bifidobacterium. Tento doplněk stravy, který lze skladovat při pokojové teplotě, vytváří v kombinaci s třemi typy oligosacharidů a výtažku z jilmu patentovaný komplex BioVIA Biome.

Obsahuje: mléko.

Složení:

Výtažek z jilmu (Ulmus rubra kůra), fruktooligosacharid, xylooligosacharid, galaktooligosacharid, hydroxypropylmethylcelulóza (materiál kapsle), bambusový oxid křemičitý (plnivo), Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Lactococcus lactis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus brevis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus gasseri.

Doporučená spotřeba:

Užívejte 3 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu a chladu. Skladujte mimo dosah malých dětí. Těhotné či kojící ženy by se měly před použitím poradit s lékařem.

Produktová řada výživových doplňků ASEA VIA je odborně navržena tak, aby fungovala společně s patenty podloženou redoxní technologií společnosti ASEA a dalšími produkty ASEA VIA.


1 550,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy