CZK

Balzám-filler pro hustotu a růst vlasů Kód produktu: 20153

Reaktivační kúra: vlasy v plné kráse

Obsahuje peptidový komplex Capilia Longa-СPPF posilující růst vlasů a také komplex vitamínů a minerálů Gründinol, který zpevňuje kořínky a předchází vypadávání vlasů.

Lazebnická péče pro váš bohatý účes a kondici vlasů

Nerozlučná dvojka stimulujícího šamponu. Stejně jako on obsahuje balzám-filler unikátní komplexy, které se podepisují pod zlepšením kondice vaší pokrývky hlavy. Přináší vlasům výživu a regeneraci. Nelámejte nad svými vlasy hřeben a přeneste si kosmetické studio k sobě do koupelny. Balzám spolu se šamponem a vlasovou vodou přináší jaro a rozpuk vaší pokrývce hlavy.

1.pro ženy i muže2.pro všechny typy vlasů i pokožky3.bez podráždění a svědění4.obohacený o bambucké máslo

Váš druhý krok k renesanci bohatého účesu

Pravidelné používání balzámu akcentuje účinnost kosmetických komplexů, vitamínů a minerálů obsažených v trojici vlasové kosmetiky tianDe. Dláždí vám cestu k bohatému účesu a účinné regeneraci kořínků, pokožky hlavy a samotného vlasu.

Díky dvojici komplexů, bříze, houbě čaga a bambuckému máslu nabírají vitalitu vlasy i pokožka

Balzám-filler obsahuje komplex Capilia Longa - CPPF z kurkumy, Gründinol komplex bohatý na keratin, vitamíny, minerály a extrakty z břízy, čagy nebo bambucké máslo.

Komplex z kurkumy pro podporu růstu

Balzám-filler stejně jako ostatní kosmetika z řady obsahuje Capilia Longa - CPPF komplex. Extrakt z kurkumy dlouhé ve formě signálních peptidů je podrobně zkoumán pro svoji potenciální vlastnost stimulovat růst vlasů a příznivě působit na vlasové folikuly.

Gründinol komplex pomáhá nejen silou keratinu

Komplex s extrakty ze sóji a kvasnic obsahuje například kyselinu hyaluronovu, hydrolyzovaný keratin nebo bezmála dvě desítky vitamínů a minerálů. Podporuje vlasové kořínky a ochranu vlasů proti vzniku šupinek nebo nadměrnému lámání.

Minerály nabitá bříza a čaga s antioxidantem

Výtažky z březových pupenů dodávají vlasům energii a zdravý vzhled. Obsahují velké množství vitamínů a minerálních látek. Výtažky z čagy mají antioxidační účinky a silou beta-karotenu podporují přirozenou pigmentaci vlasů.

Bambucké máslo přináší sílu nenasycených mastných kyselin

Máslo ze srdce Afriky je bohaté na nenasycené mastné kyseliny. Pomáhá při nedostatečné hydrataci jak vlasů, tak pokožky hlavy. Díky tomu pomáhá předcházet například vzniku šupinek. Bambucké máslo je netoxické a nezpůsobuje alergie.

Podívejte se, co balzám například obsahuje

Balzám-filler obsahuje dvojici unikátních komplexů a bambucké máslo. Tyto zásadní složky se podílí na obnově kondice vašich vlasů díky dalším látkám, které tvoří jejich esenci.

Potřebný hydrolyzovaný keratin

Podílí se na zlepšení struktury vlasů a podepisuje se po jejich celkovým vzhledem. Je to biologická látka složená z bílkovin a přítomná v kůži, nehtech i vlasech. V hydrolyzované formě se hluboko váže ve vlasové kutikule. Dodává vlasům lesk a vzhled.

Univerzální B-komplex

Skupina vitamínů B nejen, že příznivě působí na nervový systém, ale podílí si i na zlepšení cirkulace krve a distribuci živin k vlasovým cibulkám. Udržuje zdravou pokožku hlavy a posiluje vlasy od kořínků.

Hydratující glykosaminoglykany

Patří mezi ně i kyselina hyaluronová. Jsou přirozenou součástí vlasového proteinu, který je zodpovědný za jejich pevnost a odolnost. V neposlední řadě glykosaminoglykany zodpovídají za hydrataci a vitalitu vlasových konečků.

Klíčový zinek

Zinek je klíčovým prvkem pro produkci kolagenu. Látky, která je nezbytná pro udržení pružnosti pokožky. Zinek posiluje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů nebo zmírňuje vznik šupinek. Hydratuje pokožku i vlasy.

Lazebnický hořčík

Hořčík se podílí na posílení a zvětšení objemu vlasů. Posiluje vlasové kořínky a zabraňuje tak nadměrnému lámání vlasů. Jeho vyvážené množství příznivě ovlivňuje i optimální hydrataci vaší kštice.

Hydratující africké máslo

Bambucké máslo je zvláčňující a změkčující látka. Podílí se na zjemnění pokožky a drží ochranný deštník nad kůží. Využívá se i pro své výborné hydratační vlastnosti. Navíc nezpůsobuje podráždění.TIP

Jak balzám ideálně používat

Balzám aplikujte na vlasy po umytí šamponem. Konečky prstů jej vmasírujte do osušených vlasů a na pokožku hlavy. Nechte působit 15 minut a opláchnětě. Kúru opakujte 1 až 2x týdně po dobu jednoho měsíce.

Od šamponu, přes balzám až po vodu

Aby vám i zrcadlo závidělo vaši bujnou hřívu, využívejte potenciál vlasové řady na maximum. Po dobu 30 dní přizvěte na pomoc i šampon s vlasovou vodou.

Šampon pro stimulaci růstu vlasů

Na prvním místě je každodenní péče o vlasy v podobě šamponu pro stimulaci růstu vlasů obohacený o panthenol.

Zobrazit šampon

Vlasová voda pro hustotu a růst vlasů

Vlasová voda má silný regenerační účinek na poškozené vlasy. Obsahuje vysokou koncentraci komplexů Capilia Longa - CPPF a Gründinol.Zobrazit vlasovou vodu

Neřešte jen důsledek. Pusťte se do boje z gruntu

Problémy s vlasy mají mnoho příčin. Oči pro pláč vám nadměrné chomáčky vlasů nebo šediny mohou dělat kvůli špatné péči, hormonálním bouřím, nemocem nebo přešlapech v jídle. Pro opravdovou kúru doporučujeme přizvat k vlasové řadě i pleťový váleček mezoroller a doplněk stravy Piaoliang.

Použití: Naneste na čistou pokožku hlavy, rozetřete po celé délce vlasů, nechte 10-15 minut působit, poté důkladně opláchněte vodou. Používejte 1-2x týdně.Skladujte: na suchém a chladném místě.
Upozornění: uchovejte mimo dosah dětí.Spotřebujte: do 6 měsíců po otevření Spotřebujte nejlépe do/číslo šarže: viz obal.

660,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy