CZK

Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy Kód produktu: 123913

Děhel se někdy také nazývá "ženský ženšen". Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. 

Aktivní složky

Děhel

Dobromysl obecná

Heřmánek pravý

Lékořice lysá

Lopuch větší

Oman pravý

Srdečník obecný

Tužebník jilmový

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Harmonizujte své ženské zdraví i mysl s bylinnou směsí děhel a tužebník

Komplex bylin v čajové směsi děhel a tužebník pochází až z daleké oblasti altajského pohoří. Podle legend se v údolí pod horou Bělucha nachází vstup do duchovního světa Šambala. Magie místa už od pradávna láká tibetské mnichy a lidové léčitele ke sběru divoce rostoucích bylin. Člověkem nedotčená příroda a čerstvý čistý vzduch tu vytváří optimální podmínky pro jejich unikátní sílu a účinky.

Směs s andělikou a tužebníkem je vyladěná ženám na míru. Posiluje jejich fyzickou i duševní kondici

 • Optimalizuje trávení
 • Podporuje metabolismus
 • Působí na dýchací cesty
 • Harmonizuje močové cesty
 • Působí mírně močopudně
 • Napomáhá k duševní rovnováze
 • Přispívá ke klidnějšímu spánku

Hlavní role v harmonizační směsi patří andělice čínské

Andělika jinak zvaná děhel čínský je tradiční ženskou bylinkou. Je ceněná pro svůj vysoký obsah rostlinných fytoestrogenů. Ne nadarmo se jí přezdívá "ženský ženšen". Kořen anděliky užívají ženy pro harmonizaci pre menstruačního komfortu a v období klimakteria. Přispívá totiž k udržení normální činnosti celého ženského urogenitálního systému. Andělika čínská navíc podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), klouby, kardiovaskulární systém, posiluje imunitu a napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

Příznivý vliv na celý organismus mají společně s andělikou i další divoce rostoucích byliny

Lopuch větší

Lopuch zná nejspíš asi každý jako nezvaný a invazivní plevel. Jenže tenhle bodlák není vůbec žádná škodná. Kořen lopuchu přispívá k dobrému trávení, udržuje normální hladinu glukózy v krvi, napomáhá vylučování vody z těla a pročištění krve. Odvar je výborný i jako tonikum na problematickou pleť i na oslabené vlasy.

Tužebník jilmový

Tužebník je známý jako zdroj přírodních salicylátů, ze kterých se v těle tvoří kyselina salicylová. Má příznivý vliv na klouby, dýchací systém, srdce i na hladinu cholesterolu v krvi. Je močopudný, podporuje tak správnou funkci ledvin a močových cest. Přispívá k celkovému duševnímu zdraví, relaxaci a kvalitnímu spánku.

Dobromysl obecná

Tuhle výrazně vonnou bylinku zná většina pod názvem oregano. V kuchyni se používá jako koření pro podporu dobrého trávení. Je výbornou bylinkou pro udržení normální funkce jater, žlučníku, krevního tlaku i dýchacích cest. Jako antioxidant přispívá k celkové obranyschopnosti, podporuje duševní výkon a klidný spánek.

Heřmánek pravý

Sušený květ heřmánku je nejčastější bylinkou v domácích bylinných lékárničkách. Užívá se na podporu dobrého trávení, přirozené imunity a dýchacích cest. Přispívá i k metabolismu lipidů, působí jako antioxidant, navozuje pozitivní náladu, relaxaci a kvalitní spánek. Koupel v heřmánku je blahem pro pokožku a projasní plavé vlasy.

Oman pravý

Oman se latinsky se nazývá Inula helenium. Podle legend prý vyrostl na všech místech, kde Helena Trojská při svém únosu upustila slzy. Název Inula napovídá o jejím vysokém obsahu polysacharidu inulinu. Ten povzbuzuje metabolismus, normální trávení a zdravou chuť k jídlu. Oman působí i na činnost dýchacích cest a zbavuje tělo přebytečné vody.

Lékořice

Lékořice je výrazné koření s nezaměnitelným větrovým aroma. Její kořen celkově osvěžuje tělo i mysl, působí příznivě na duševní zdraví a uklidňuje nervy. Přidává se často do bylinných směsí pro zdravé a klidné trávení, uvolňuje dýchací cesty, osvěžuje dech a je i mírně močopudný.

Srdečník obecný

Jak už sám název této bylinky napovídá, srdečník je užíván pro podporu kardiovaskulárního zdraví a působí také na normální činnost nervové soustavy. V této bylinné směsi společně s andělikou čínskou přispívá k harmonii ženského zdraví a (před) menstruačnímu komfortu.TIP

Užívání bylinné směsi s děhelem

Dopřejte si jeden šálek čaje denně během jídla. Pro efektivní účinky bylinné směsi užívejte ideálně alespoň po dobu 3-4 týdnů.
 • 1 sáček zalijte 200 ml vroucí vody.
 • Nechte odstát 10-15 minut.
 • Nálev podávejte vždy čerstvý.

Pro koho není bylinný čaj s děhelem a tužebníkem vhodný

 1. Bylinná směs s děhelem není určena dětem, těhotným a kojícím ženám.
 2. Neužívejte při nesnášenlivosti salicylátů (kyselina salicylová).
 3. Směs není doporučeno užívat při onemocnění jater, žlučníku, poruchách funkce ledvin a při vysokém krevním tlaku.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Skladujte v suchu do 25°С.Ukládejte mimo dosah dětí.Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Složení v 1 sáčku (tj. v 2 g): Děhel čínský (0,4 g/20%), Kořen lopuchu většího (0,3 g/15%), Nať tužebníku jilmového (0,3 g/15%), Nať dobromysli obecné (0,3 g/15%), Květ heřmánku pravého (0,3 g/15%), Kořen omanu pravého (0,2 g/10%), Oddenek a kořen lékořice lysé (0,1 g/5%), Nať srdečníku obecného (0,1 g/5%). Země původu: Rusko
249,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy