CZK

PASSION MEN BYLINNÝ KOMPLEX SLOUŽÍ K PODPOŘE ZÁJMU O SEXUÁLNÍ ŽIVOT, A PRO PŘIROZENOU TVORBU TESTOSTERONU

Doplněk stravy

Bylinný komplex slouží k podpoře zájmu o sexuální život a pro přirozenou tvorbu testosteronu. Komplex obnovuje vitalitu, celkovou pohodu a uvolňuje tělo od zvýšeného stresu. Byliny zlepšují prokrvení pánevní oblasti a používají se při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Pomáhají udržovat sexuální aktivitu a plodnost.

Studie dokázaly, že lidé, kteří se pravidelně věnují postelovým aktivitám, vnímají život jednodušeji, šťastněji a dokáží se lépe vyrovnat se stresem. Cítíme se více uvolnění a klidnější, a můžeme proto i snadněji usnout. A zdravý spánek napomáhá odbourávat stres. Při onom aktu se vyloučí hormon DHEA, který např. posiluje imunitní systém, zlepšuje krevní oběh, udržuje pokožku mladou anebo funguje jako antidepresivum.

Doporučené dávkování:

1 - 2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 5 - 6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5 - 6 týdnů.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Ukládat mimo dosah dětí!

Minimální trvanlivost do:

Uvedeno na obalu

rostlinná želatina (kapsle), Kotvičník zemní plod (Tribulus terrestris) standardizovaný extrakt, Maca kořen (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt, Guarana semeno (Paulinia cupana) standardizovaný extrakt, Kustovnice čínská plod (Lycium chinense) standardizovaný extrakt, Jinan dvoulaločný list (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt, Zelená káva plod (Coffea arabica) standardizovaný extrakt , Žen-šen kořen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt, stearan hořečnatý

Množství v denní dávce (2 tobolky) / RHP*

Kotvičník zemní plod stand. extrakt 200 - 400 mg
Guarana semeno stand. extrakt 50 - 100 mg
Maca kořen stand. extrakt 50 - 100 mg
Kustovnice čínská plod stand. extrakt 40 - 80 mg
Zelená káva plod stand. extrakt 30 - 60 mg
Jinan dvoulaločný list stand. extrakt 20 - 40 mg
Žen-šen kořen stand. extrakt 20 - 40 mg

*RHP není stanovena

1 559,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy