CZK

Čokoládový proteinový koktejl s guaranou Kód produktu: 195450

Fitnes výzva pro krásnou postavuPomáhá posunout tělesnou váhu z "mrtvého bodu", dává impulz k jejímu snížení. Koktejl je obohacen o hyaluronát sodný, který podporuje krásu a mládí zevnitř. Zlepšuje produkci kolagenu, podporuje zdraví kloubů a zvlhčuje pokožku

Aktivní složky

Hyaluronát sodný

Guarana

Oves

Aminokyseliny BCAA

Pikolinát chromitý

L-karnitin L-tartrát

Vitamín C

Mléčná syrovátková bílkovina

Bílkovina ze semen konopí setého

Bílkovina z tykvových semínek

Stévie sladká

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Bez GMO, sóji, cukru, konzervantů, zesilovačů chuti.

Myslete fitness i ve vašem jídelníčku. Dejte tělo zdravě do kondice

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Někdy ale i přes přemíru snahy přebytečná kila dolů nepadají. Ať děláme, co děláme. Pravidelný pohyb a sport jsou jednou stránkou mince, tou druhou je vyvážená strava. A věřte, že i účinné doplňky stravy na podporu tělesné kondice mohou skvěle chutnat. Třeba čokoládově.

Jak čokoládový proteinový nápoj pomáhá

1.podílí se na redukci hmotnosti

2.pomáhá snižovat pocit hladu

3.dodává energii při a po sportovní zátěži

4.pomáhá zlepšovat stav kůže, vlasů i nehtů

Fitness výživa: 1 porce obsahuje 60 kcal

Vyvážený přísun přírodních proteinů nepotřebují jen sportovci

Proteiny - bílkoviny patří mezi hlavní stavební materiál celého organismu. Řídí důležité procesy v těle jako jsou metabolismus, výživa a růst svalů, rozmnožování nebo psychické procesy. Tělo jich ovšem denně potřebuje vyvážené množství. A to bílkovin jak rostlinného, tak živočišného původu.

Vyvážený poměr přírodních proteinů

Proteinový nápoj obsahuje vyvážené množství přírodních živočišných proteinů ze syrovátek (55 %) a rostlinných proteinů z dýňových a konopných semíneka (45 %).

Koktejl plný života vás nasytí i povzbudí

Koktejl obsahuje komplex přírodních aminokyselin (BCAA - leucin, isoleucin, valin), který se podílí na snížení hmotnosti, regeneraci organismu nebo přísunu energie. Kromě proteinů obsahuje i další látky, které komplexně povzbudí vaši kondici.

Rostlinné proteiny pomáhají i krvi

Dýňový a konopný protein se podílejí na snížení hladiny cholesterolu, zlepšení stavu pokožky, kloubů a pevnosti kostí. Příznivě působí na krev a kardiovaskulární systém.

Syrovátkový protein je super stravitelný

Nepostradatelný protein živočišného původu pro ideální spalování tuku a správný vývoj svalů. Obsahuje esenciální a neesenciální aminokyseliny nezbytné pro plnohodnotné fungování organismu. Jeho klíčovou vlastností je výborná stravitelnost.

Hyaluronát sodný podporuje kolagen

Látka, která se podílí na podpoře vaší krásy a mládí. Zlepšuje produkci kolagenu a pomáhá zdraví kloubů a hydrataci pokožky.

Guarana přináší energii

Výtažek plodů amazonského keře je studnicí energie. Přispívá ke snížení pocitu únavy, ke znovunabytí sil a psychické pohodě. Guarana je známá i svým příznivým vlivem na množství cholesterolu v krvi.

"L-složky" pomáhají do plavek

Koktejl obsahuje aktivní složky, které přispívají ke snižování hmotnosti (L-karnitin, L-tartrát, ovesnou vlákninu nebo kofein). L-karnitin se například podílí na zlepšení transportu a spalování tuků, které se přemění na energii.

Jak koktejl připravit a jíst

Smíchejte 2 odměrky (18 g) s přibližně 200 ml odtučněného nebo rostlinného mléka. Ideální je koktejl konzumovat jako snídani nebo mezi jídly. 2x denně po dobu 2 - 3 týdnů.

1 010,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy