CZK

Collagen +8 (4+1)

 • Pět balení za cenu čtyř.
 • Patentované bioaktivní kolagenové peptidy NATICOL® Marine Collagen Peptides.
 • Mocný nástroj anti-aging efektu.
 • Má zásadní vliv na regeneraci tkání a pokožky, kvalitu kloubů, růst vlasů a pevnost nehtů.
 • Kolagenový doplněk stravy doplněný o 10 synergicky působících látek.
 • Rozmíchaný ve vodě má jemnou tropickou příchuť.
 • Jeden sáček odpovídá doporučené denní dávce.
 • Balení obsahuje 30 sáčků po 6500 miligramech.
 • Obsahuje vysoce kvalitní Colostrum. Podrobné informace o jeho složení najdete ZDE.
 • Zářivá pleť, kvalitní vlasy, pevné nehty a pružné klouby to vše považují mladí lidé za samozřejmost a lví podíl na tom má právě přirozená tvorba kolagenu.
  Vždyť jen lidská kůže je tvořena právě z 80% kolagenem.
 • Je Collagen +8 elixírem mládí?

  Bohužel není, ale z toho, co máme k dispozici pro udržení mladistvého vzhledu, je tomu nejblíže. Pružná pokožka, silné lesklé vlasy, pevné nehty a zdravé klouby. To vše je spojeno s mladým a svěžím vzhledem. A právě na to má kolagen největší vliv.

  Po čtyřicítce přestává naše tělo kolagen téměř produkovat. Pravidelné doplňování kolagenu prokazatelně zpomaluje proces stárnutí.
 • NATICOL® Marine Collagen Peptides

  Existují desítky druhů kolagenů. Collagen +8 obsahuje jedinečný certifikovaný a patentovaný mořský NATICOL® Collagen Peptides, který patří k nejkvalitnějším a nejdražším kolagenům na světě vůbec.

  Je to směs peptidů s různými molekulovými hmotnostmi, včetně dipeptidů a tripeptidů. A proto je vysoce a snadno vstřebatelný.
 • Kolagen podpořený deseti premiovými přísadami

  Collagen +8 je v první řadě prvotřídní kolagen. Je tradicí, že produkty Imuni jsou navrhovány komplexně. V tomto produktu tedy najdeme dalších 10 unikátních podpůrných látek.

  Například díky kyselině hyaluronová a MSM je tento produkt skutečně jedinečný a jeho pravidělným užíváním dosáhneme diametrálně rozdílných efektů než u produktů jiných značek.

  Více o jednotlivých podpůrných látkách obsažených v Collagen +8 se dozvíme zde.
 •  

  Kolagen zlepšuje kvalitu a růst vlasů

  Kolagen je jedním z hlavních zdrojů aminokyselin, které mají na starost tvorbu vlasů. Při správné hladině kolagenu vlasy méně padají, rostou rychleji a celkově jsou zdravější a lesklejší.

 • Kolagen pomáhá nehtům

  Kolagen může být řešením pro křehké a lámavé nehty. Při správném doplňování kolagenu budou naše nehty pevnější a zdravější.

 • Kolagen klouby a pohybový aparát

  Kosti, šlachy a kouby drží pohromadě především kvůli kolagenu. Věděli jste, že slovo "kólla", ze kterého kolagen vychází, znamená v překladu lepidlo? A přesně tak funguje kolagen v pohybovém aparátu.

  Kolagen je pojivo buňek. Bez kolagenu lidské tělo chátrá. Dodávejme mu pravidelnou dávku kolagenu a odmění se nám pružností a silou v každém věku.

 • Kolagen a svěží pokožka

  Věkem se snižuje přirozená míra obnovy kolagenu v lidské pokožce, proto je potřeba ho pravidelně doplňovat. Odměnou je svěží a mladistvá pleť.

 • Klinické studie

  Klinická dvojitě zaslepená, 24 týdnů trvající studie, která byla provedena Prof. Ted Dinan v Hospital of Cork dokazuje, že NATICOL® Collagen Peptides přináší prokazatelné účinky.

  Jinými slovy, pokud budeme užívat Collagen +8, můžeme si udržet přirozenou krásu, mladistvý vzhled a vyšší kvalitu života i v pokročilém věku.

 • 100% kosher certifikovaný

  Collagen +8 splňuje přísné podmínky kosher certifikátu. Znamená to, že kvalitní mořský kolagen obsažený v tomto produktu odpovídá vysokým standardům a je 100% kosher.

 • Premiové přísady Collagen +8

  Collagen +8 je obdařen sadou premiových přísad, které ho řadí do kategorie skutečně unikátních a účinných doplňků výživy. Zde je přehled jednotlivých přísad, které v Collagen +8 najdete.

  Acerola

  Acerola, tedy přírodní vitamin C, je lépe vstřebatelný než běžně používaný syntetický. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a tvorbě kolagenu, udržuje normální funkce imunitního systému, normální funkci cév, ochraně buněk před oxidativním stresem i normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.

  Colostrum

  Colostrum je sama o sobě unikátní surovina, která pozitivně ovlivňuje mnoho tělesných funkcí mezi které patří také podpora imunity, zdraví kloubů a elasticita pokožky. Proto je to dokonalý doplněk kolagenu a společně maximalizují efekt.

  Podrobné informace o složení Colostrum obsažené v Collagen +8 najdete zde.

  Kyselina hyaluronová

  Zlepšuje metabolismus buněk chrupavky a snižuje opotřebování kloubní chrupavky. Posiluje pevnost a pružnost pokožky, podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.

  L-methionin

  L-methionin je jedna ze základní aminokyselin, která vyživuje vlasy, nehty a pokožku. Snižuje lomivost vlasů a nehtů, zlepšuje kvalitu a hustotu vlasů.

  Vitamín D

  Vitamín D ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek, imunitní systém. Je také velice důležitý pro správné fungování a obnovu pokožky.

 • Biotin – Vitamín B7

  Biotin podporuje růst vlasů, chrání vlasy před vypadáváním a šedivěním, napomáhá syntéze keratinu, důležitým proteinem pro vlasy, pleť a nehty.

  Cholin – Vitamín B8

  Cholin má vliv na zlepšení paměti, odbourání cholesterolu, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Zvyšuje průtok krve v cévách a prokrvení vlasové pokožky potřebného k udržení zdravého růstu vlasů.

  Kyselina pantothenová – Vitamín B5

  Kyselina pantothenová simuluje růst, zabraňuje lomivosti vlasů a podporuje syntézu keratinu. Má zásadní vliv na stárnutí kůže.

  MSM

  Neboli methylsulfonylmethan se používá se zejména jako kloubní výživa. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné. Má schopnost pomáhat tělu při procesu detoxikace.

 • Zinek

  Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí vlasů, nehtů, pokožky a dělení buněk. Podporuje psychickou výkonnost a má vysoký antioxidační účinek. 

7 536,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy